Ekologický internetový obchod

K balení Vašich zásilek používáme pouze materiály šetrné k životnímu prostředí, snažíme se, aby každé balení vypadalo výjimečně a obsah byl během přepravy pečlivě chráněn.

Jsme si vědomi, že ochrana životního prostředí je nesmírně důležitá. Proto se každý den se ptáme sami sebe: co ještě můžeme udělat pro to, aby byla cosibella.cz ekologičtější? Zatím se nám podařilo implementovat:

Plně ekologická a biologicky rozložitelná výplň - přestali jsme používat bublinkovou fólii, kterou jsme nahradili šedým papírem a skropakem. Skropak je výplňový materiál, šetrný k životnímu prostředí, vyrobený výhradně z rostlinných surovin, který zajišťuje ochranu křehkých zásilek. Skropak je zcela kompostovatelný a proces likvidací tohoto materiálu nezpůsobuje znečištění životního prostředí. Rozpouští se ve vodě. Ze spotřeby 100 metrů čtverečních bublinkové fólie za měsíc, jsme klesli na nulu!

Ekologická ochrana - vynechali jsme lepení balíků klasickou lepicí páskou, v současné době používáme pouze pásku ze šedého papíru. Papírové balicí pásky jsou vyrobeny z kraftového papíru s kaučukovým lepidlem Solvent. Tyto pásky jsou ekologické a snadno recyklovatelné, ideální pro ochranu zásilek. Od spotřeby 500 metrů lepicí pásky za měsíc jsme klesli na nulu!

Kartonové krabice - krabice jsou vyrobené z odolné, ​​vysoce kvalitné, třívrstvé, šedé lepenky, vlny B 400g. Krabice mají různé velikosti, které vybíráme podle velikosti objednávky, abychom optimalizovali jejich velikost.

Tiskneme na ekologický papír - Lettura. Lettura je ekologický produkt vyrobený ze 100% recyklovaného papíru. Má přírodní béžový odstín. Kancelářský papír Lettura potvrzuje svou kvalitu mnoha certifikáty: Blauer Engel, FSG Recycled, TUV ISO 50001, ISO 14001, ISO 9001, FSC.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Close
pixel