Konzultace s odborníkem

Formularz kosmetologiczny

Příklad:
Evolve Organic Beauty - Hyaluronic Eye Complex

Složení: Aqua (water), Aloe Barbadensis Leaf Water*, Glycerin*, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract*, Sodium Hyaluronate, Polianthes Tuberosa Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Amorphophallus Konjac Root Powder, Sodium Levulinate, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sodium Anisate, Citric Acid, Sodium Benzoate.

- podaj adres WWW
- podaj adres WWW
- zadejte adresu WWW
- zadejte adresu WWW

Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v dotazníku, který provedl Janusz Lis, provozovatel společnosti Cosibella Sp. z o.o ul. Jutrzenki 177 02-231 Varšava, doručovací adresa: PFB 2, Český Těšín 737 01, účelem poskytnutí kosmetické, konzultační služby. Vezměte prosím na vědomí, že svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Odvoláním není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. K odvolání souhlasu se zpracováním Vašich osobních údajů nám prosím zašlete e-mail na adresu info@cosibella.cz. Udělení souhlasu je zcela dobrovolné, ale také nezbytné k provedení služby. Není-li souhlas udělen, není možné provést kosmetickou konzultaci.

Děkujeme za vyplnění dotazníku.

Náš kosmetolog vás bude kontaktovat do 5 pracovních dnů.

S pozdravem Obchod Cosibella.cz.

pixel
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím