Peče o pleť

Jíly – jak je používat? Druhy kosmetických jílů

Jíl je cenným zdrojem mikro- a makroprvků, a je proto vhodný v péči o mastnou a smíšenou pleť. Ani suchá a citlivá pleť ale nemusí na účinky jílu zanevřít. Tato složka dokonale čistí a reguluje tvorbu kožního mazu. Pokud Vás zajímá jiné využití jílů nebo se chcete podívat na nejlepší produkty s jílem, přečtěte si tento článek a vyberte si vhodný produkt přímo pro Vás!

Péče o pokožku kolem očí

Pokožka pod očima je velmi často suchá, ochablá a objevují se na ní první vrásky. Znečištěné ovzduší nebo kouření výrazně urychlují proces stárnutí pokožky. Jak se tedy starat o pokožku kolem očí?

MASKNE - akné z roušky

Pandemie v mnoha ohledech změnila náš život. Bohužel, povinnost zakrývat si na veřejných místech ústa a nos má také vliv na naši pleť. Pokud se chcete dozvědět, jak pečovat o svou pokožku a co dělat, aby se vyhnout tvorbě tzv. maskne, určitě si přečtěte náš příspěvek.

TOP 10 Paula's Choice

Majitelkou značky je Paula Begoun, podnikatelka známá ve světě krásy. Paula klade velký důraz na bezpečnost výrobků a účinnost jejich použití, podporovanou výzkumem. Značka nepoužívá průhledné obaly, protože přísady obsažené v přípravcích snižují jejich účinnost pod vlivem UV záření. Uzavřeli také partnerství s TerraCycle za účelem recyklace všech použitých produktů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel