Tipy kosmetologa

Jak správně skladovat kosmetické produkty?

Jak správně skladovat kosmetické produkty?

Poměrně málo osob se koncentruje na způsobu, jakým je potřeba uchovávat kosmetické produkty. Z tohoto důvodu se občas stává, že používáme produkty, které mají po záruční době. Dnes se společně podíváme na pár způsobů, díky kterým naše produkty vydrží delší dobu kvalitní.


Více

Vánoční kosmetické sady

Vánoční kosmetické sadyVánoce už za chvílí a Vy stále nemáte žádné nápady na dárky? Procházíte online drogerie, které nabízejí spoustu dárkových sad, ale není to ono? V Cosibella nabízíme jedinečné a dokonalé dárkové sady. V našem obchodě najdete téměř 30 sad pro péči o obličej i tělo, které budou dokonalým vánočním dárkem a budou vhodné i při jiných příležitostech. Najděte ten správný dárek pro svou maminku, babičku, dceru a dokonce i otce či přítele. Podívejte se, jaké dárkové sady naši kosmetologové pro Vás připravili!
Více

TOP 10 Paula's Choice

TOP 10 Paula's ChoiceMajitelkou značky je Paula Begoun, podnikatelka známá ve světě krásy. Paula klade velký důraz na bezpečnost výrobků a účinnost jejich použití, podporovanou výzkumem. Značka nepoužívá průhledné obaly, protože přísady obsažené v přípravcích snižují jejich účinnost pod vlivem UV záření. Uzavřeli také partnerství s TerraCycle za účelem recyklace všech použitých produktů.
Více

Test snášenlivosti - postup

Test snášenlivosti - postupJak správně provést domácí test snášenlivosti?
Více

Ochrana pokožky před sluncem

Ochrana pokožky před sluncemSlunce má blahodárný účinek na naše tělo - především syntetizuje vitamín D, který reguluje rovnováhu fosfátů a vápníku, a je také důležité pro fungování celého těla
Více

Jak rozpoznat typ pleti?

Jak rozpoznat typ pleti?Jak rozpoznat typ pleti? To často kladená otázka. Během konzultaci často slyšíme, že asi máte smíšenou pleť? Proč "asi"? Po dnešním blogovém příspěvku budete moci jasně určit, zda je vaše pokožka suchá, smíšená, normální nebo mastná a k čemu je náchylná.
Více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel