Blog

Péče o pokožku kolem očí

Péče o pokožku kolem očíPokožka pod očima je velmi často suchá, ochablá a objevují se na ní první vrásky. Znečištěné ovzduší nebo kouření výrazně urychlují proces stárnutí pokožky. Jak se tedy starat o pokožku kolem očí?
Více

Přirodní péče o tělo - krok za krokem

Přirodní péče o tělo - krok za krokemPéče o pokožku těla by se měla stát každodenní rutinou. Spousta lidí to vzdává, protože si myslí, že jim to zabere spoustu času. Omyl! Péče o tělo nemusí být časově náročná. Stačí zorganizovat několik minut každý den. V tomto článku naleznete informace o přirozené péči o pokožku těla. Krok za krokem uvidíte, jak byste se o tělo měli starat a co dělat, aby byla pokožka hladká, pružná a hydratovaná každý den!
Více

Domácí lázně pro nohy - pár kroků ke krásným nohám

Domácí lázně pro nohy - pár kroků ke krásným nohámPéče o nohy je často přehlížena, zejména v podzimním a zimním období, kdy jsou chodidla stále v ponožkách a botách. Toto myšlení musíme změnit! Vaše chodidla vyžadují stejnou pozornost jako Vaše tělo a obličej. Zjistěte, jak ve 3 krocích vykouzlit hebké, hydratované a upravené nohy! Přečtěte si, jak na to!
Více

Vlasový šampon - jak si vybrat ten nejlepší?

Vlasový šampon - jak si vybrat ten nejlepší?Šampony pro poškozené vlasy? Nebo né na vlasy, ale na suchou nebo mastnou pokožku hlavy? V tomto příspěvku se dozvíte, jak správně umýt pokožku hlavy nebo co způsobuje svědění pokožky. Dále zde najdete seznam nejlepších šamponů, které byly rozdělené do kategorií podle problému, který Vás trápí.
Více

Šnečí sliz v kosmetice - nejlepší kosmetické produkty se šnečím slizem

Šnečí sliz v kosmetice - nejlepší kosmetické produkty se šnečím slizemŠnečí sliz je skvělou složkou, pokud bojujeme s jizvami nebo změnou tónu pleti. Kromě toho je také známý pro své regenerační a anti-aging vlastnosti. Jaké jsou nejlepší produkty ze šnečího slizu?
Více

Mastné vlasy a jak tomu zabránit?

Mastné vlasy a jak tomu zabránit? Mastné vlasy u kořínků jsou problémem, který postihuje mnoho lidí. Je velmi možné, že je to důsledek hormonů, přesněji řečeno hormonálního narušení. Klíčem je najít a diagnostikovat problém a dalším krokem kromě léčby je výběr správného šamponu pro mastné vlasy, respektive pokožku hlavy. Jak to udělat? Jak zjistit příčinu a jaký šampon zvolit? V tomto příspěvku zjistíte více!
Více

SkinTra - Účinná péče o smíšenou pleť

SkinTra - Účinná péče o smíšenou pleťSmíšená pleť není jen o nadměrné produkci kožního mazu. Smíšená pokožka má také problémy s pupínky, tendencí k tvorbě černých teček a může být v některých oblastech suchá a dehydratovaná. Taková pokožka někdy vyžaduje jinou péči v oblasti T zóny a jinou mimo ní. Jak rozpoznat smíšenou pleť a jak o ni pečovat? Co dělat, aby byla péče levná a efektivní? Zjistěte co dělat, aby byla péče o pleť potěšením!
Více

Rovnováha PEH v kostce

Rovnováha PEH v kostce

Rovnováha PEH má obrovský vliv na stav našich vlasů. Právě správný výběr kosmetiky s bílkovinami, změkčovadly a zvlhčovadly nám pomůže dosáhnout nejlepších výsledků v péči o vlasy. Co se tedy může stát, když je rovnováha PEH narušená?


Více

Akné a důvody jeho vzniku

Akné a důvody jeho vzniku

Jaké jsou důvody vzniku akné? Jaké složky hledat v produktech a čeho se vyvarovat? Jaké produkty používat? Trápí Vás aknózní pleť? Nevadí, v tomto článku naleznete spoustu důležitých informací.


Více

Zjistěte, jakou máte pórovitost vlasů!

Zjistěte, jakou máte pórovitost vlasů!Pórovitost vlasů je jednoduše řešeno míra, do jaké jsou kutikuly (vlasové části) od sebe oddělené. Proč je tak důležité znát pórovitost svých vlasů? Za prvé proto, že na základě této skutečnosti by se měla vyvíjet naše péče. Pokud navzdory používání drahé a kvalitní kosmetiky jste nezaznamenali žádné zlepšení kvality Vašich vlasů, problém může spočívat ve špatném výběru péče. V dnešním příspěvku se dozvíte, jaké typy pórovitosti mají Vaše vlasy a jak o ně pečovat.
Více

Produkty SkinTra - co o nich musíte vědět?

Produkty SkinTra - co o nich musíte vědět?SkinTra - Skin Transformation je polská a ekologická značka, které podporuje působení less waste. Za každý zakoupený produkt bude vysazen 1m² lesa. To ale není jediná věc, která tuto značku odlišuje od jiných. Pokud se chcete dozvědět více o značce SkinTra, určitě si přečtěte celý článek.
Více

Alternativy A. Florence Skincare

Alternativy A. Florence Skincare
Kosmetické produkty značky A. Florence se těšily popularitou hlavně díky svému přírodnímu složení. Nicméně nastal čas, kdy jsme tuto kosmetiku přestali prodávat. Pokud se ale chcete dozvědět o alternativách těchto produktů, které jsou stejně dobré nebo i lepší, určitě si přečtěte tento článek. 

Více

MASKNE - akné z roušky

MASKNE - akné z roušky
Pandemie v mnoha ohledech změnila náš život. Bohužel, povinnost zakrývat si na veřejných místech ústa a nos má také vliv na naši pleť. Pokud se chcete dozvědět, jak pečovat o svou pokožku a co dělat, aby se vyhnout tvorbě tzv. maskne, určitě si přečtěte náš příspěvek.

Více

Vliv stravy na kvalitu pokožky

Vliv stravy na kvalitu pokožky

V dnešní době se stále častěji hovoří o nejrůznějších dietách. Díváme se na naše tělo z holistického hlediska, což je velmi správné. Naše tělo se totiž neskládá ze samostatných částí, ale ze vzájemně fungující soustavy. Z toho důvodu je velmi důležitým aspektem strava, kterou tělu poskytujeme.


Více

Jak správně skladovat kosmetické produkty?

Jak správně skladovat kosmetické produkty?

Poměrně málo osob se koncentruje na způsobu, jakým je potřeba uchovávat kosmetické produkty. Z tohoto důvodu se občas stává, že používáme produkty, které mají po záruční době. Dnes se společně podíváme na pár způsobů, díky kterým naše produkty vydrží delší dobu kvalitní.


Více

Vánoční kosmetické sady

Vánoční kosmetické sadyVánoce už za chvílí a Vy stále nemáte žádné nápady na dárky? Procházíte online drogerie, které nabízejí spoustu dárkových sad, ale není to ono? V Cosibella nabízíme jedinečné a dokonalé dárkové sady. V našem obchodě najdete téměř 30 sad pro péči o obličej i tělo, které budou dokonalým vánočním dárkem a budou vhodné i při jiných příležitostech. Najděte ten správný dárek pro svou maminku, babičku, dceru a dokonce i otce či přítele. Podívejte se, jaké dárkové sady naši kosmetologové pro Vás připravili!
Více

TOP 10 Paula's Choice

TOP 10 Paula's ChoiceMajitelkou značky je Paula Begoun, podnikatelka známá ve světě krásy. Paula klade velký důraz na bezpečnost výrobků a účinnost jejich použití, podporovanou výzkumem. Značka nepoužívá průhledné obaly, protože přísady obsažené v přípravcích snižují jejich účinnost pod vlivem UV záření. Uzavřeli také partnerství s TerraCycle za účelem recyklace všech použitých produktů.
Více

Retinol a retinoidy - jak je používat?

Retinol a retinoidy - jak je používat?Retinol i retinoidy jsou deriváty vitaminu A, který je považován za jeden z nejdůležitějších vitamínů mládí a krásy, zejména díky svým účinkům proti stárnutí a stimulaci obnovy buněk. Je to také jedna z nejlépe studovaných látek v kosmetickém průmyslu. Vitamin A patří do skupiny 4 vitamínů rozpustných v tucích, díky nimž dobře proniká skrz rohovou vrstvu pokožky a funguje tak účinněji než přísady rozpustné ve vodě.
Více

Korejská péče o pleť

Korejská péče o pleť

Tajemství krásy zkoumaly korejské ženy už od starověku. Usilovaly o perfektní vzhled „bezchybné pleti“, která se postupem času stala prvkem filozofie a kultury. V průběhu let se v Koreji objevilo mnoho nových inovativních přípravků bohatých na exotické výtažky, které pomáhají dosáhnout krásné a zdravé pleti.

Většina z nás se o korejské péči o pleť a kosmetice dozvěděla relativně nedávno. Jejich popularita u nás vzrostla hlavně díky Charlotte Cho, která spočítala a vyzdvihla nejdůležitější korejskou kosmetiku vytvořila schéma známé jako „10 korejských kroků ke krásné pleti“, jež popsala ve své knize „Tajemství krásy Korejek“.


Více

Test snášenlivosti - postup

Test snášenlivosti - postupJak správně provést domácí test snášenlivosti?
Více
12
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel