Kaja Sobczuk

Ahoj, jmenuji se Kaja
Kaja Sobczuk
Ahoj, jmenuji se Kaja
Kosmetologie je velmi široký obor, ve kterém si každý najde to své. Osobně mě nejvíce fascinuje svět kosmetické chemie, formulace a právní aspekty obchodování s kosmetikou. Ráda analyzuji kompozice a zkoumám poznatky o fungování přísad, různých technologiích a vědeckých novinkách. Strávila jsem hodně času v laboratořích a po návratu domů jsem mohla strávit hodiny hledáním výzkumů a informací o přísadách.

Často se také účastním různých školení, konferencí nebo stáží, které mi dělají velkou radost a vždy mi umožňují objevovat něco nového. Jsem ráda, že moje práce může být i mou vášní. Uvědomuji si také, že kosmetika je pouze jedním z faktorů, které ovlivňují naší pleť a k péči je třeba přistupovat holisticky, proto se snažím učit i v jiných oblastech. Jsem příznivcem minimalistické, ale promyšlené péče a ráda hledám nové kosmetické ,,perličky”.

Moje pleť je od přírody mastná, se sklonem k černým tečkám a akné, která zanechává zbarvení - bohužel kosmetologové nemohou změnit realitu ;). Naštěstí mi správná péče o pleť pomáhá držet pleť na uzdě (miluji retinoidy), ale s některými problémy jsem se prostě naučila žít a nebojuji s každým rozšířeným pórem za každou cenu.
Moje specializace
AKNÉ
MASTNÁ POKOŽKA
PROTIVRÁSKOVÁ PÉČE
ZBARVENÍ
VĚDOMÁ PÉČE O VLASY
PÉČE PŘI DERMO-OŠETŘENÍ
pixel