Zuzanna Panuszewska

Ahoj, jmenuji se Zuza
Ahoj, jmenuji se Zuza
Moje dobrodružství s kosmetologií začalo péčí o vlasy a ... akné. Touha mít dlouhé a krásné vlasy mě přiměla hodně brouzdat po internetu a spolu s vlasovými blogerkami jsem se učila číst ingredience - přísadu po přísadě. V určitém okamžiku se moje základna kosmetických surovin velmi rozrostla a nastal čas ji rozšířit o produkty péče o obličej. Když mě kamarádky ze školy vzaly s sebou na nákupy, abych si vybrala krém nebo šampon, uvědomila jsem si, že je to mnohem větší část mého života než jen koníček. Studium systematizovalo mé znalosti a povzbudilo mě k ještě větší aktivitě.

Fascinují mě nové suroviny, jejich kombinace, výzkumy, zároveň miluji domácí péči a její správný výběr a rychlé výsledky mi přinášejí obrovskou spokojenost. Pokud jste mě někdy našli na naší horké lince, určitě náš rozhovor byl delší než dvě minuty :D.

Po boji s akné a dermatologické léčbě mám pleť citlivou a velmi alergickou. Promaštění je normální, ale i tak dbám na to, aby se neobjevily žádné nové nedokonalosti, a na noc miluji bohaté, vysoce hydratační formule.
Moje specializace
PÉČE PŘI DERMO-OŠETŘENÍ
ALERGICKÁ POKOŽKA
CITLIVÁ POKOŽKA
DEHYDRATOVANÁ POKOŽKA
ZBARVENÍ
VĚDOMÁ PÉČE O VLASY
Podívejte se na materiály, které jsem vytvořila
pixel