Antiperspiranty a deodoranty

Množství produktů: 27

Chraňte se před nadměrným pocením a nepříjemným pachem díky kuličkovým nebo krémovým deodorantům a antiperspirantům. Jedná se o oblíbené a pohodlné řešení, které dodá Vaší pokožce příjemnou vůni. V nabídce máme také přírodní přípravky, které jsou bezpečné a nezpůsobují nepříjemné podráždění. Přesto před prvním použitím doporučujeme provést test na alergii.


Tělové antiperspiranty a deodoranty

Pokud Vás trápí nadměrné pocení, můžete sáhnout po antiperspirantu nebo přírodním deodorantu ve formě organického krému na základě pečlivě vybraných rostlinných extraktů a olejů. Je třeba zdůraznit, že deodorant ve formě krému nesnižuje proces produkce potu, ale pouze neutralizuje jeho nepříjemný zápach. Proto je deodorant pro pokožku mimořádně jemný a bezpečný. Absorbuje vlhkost a má protizánětlivé, antibakteriální a osvěžující vlastnosti. V našem e-shopu cosibella.cz najdete také klasické kuličkové deodoranty, které minimalizují účinek pocení a pomáhají neutralizovat nepříjemný zápach. Přípravky obsahují organické látky, které mají zklidňující, hydratační, protizánětlivé a osvěžující účinky.

Výběrem a pravidelným používáním přírodních deodorantů chráníte pokožku před podrážděním, dodáváte jí příjemnou vůni a neutralizujete nepříjemný zápach. Seznamte se s naší řadou přírodní tělové kosmetiky a vyberte si produkt, který svým složením a vlastnostmi odpovídá právě Vašim aktuálním potřebám. Těšíme se na Vaši objednávku!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel