Henny a bylinné barvy na vlasy

Množství produktů: 18

V našem e-shopu Cosibella nabízíme nejen přírodní kosmetiku pro péči o obličej a tělo, ale také na vlasy a pokožku hlavy. Zde najdete přírodní hennu na vlasy značky Khadi, která vychází z originálních indických bylin a ověřených receptur. Ájurvédské přípravky jsou založeny na úžasném holistickém účinku starověké medicíny a henny jsou navíc bezpečné pro těhotné a kojící ženy.


Je přírodní henna to pravé pro Vás?

Objevte bylinné barvy na vlasy značky Khadi. Henna je 100% přírodní, certifikovaná a je vhodná pro jakýkoli typ vlasů. Ideálním řešením pro všechny, kteří upřednostňují veganskou kosmetiku nebo vyhledávají přípravky, které nedráždí pokožku. V naší nabídce najdete henny v různých barvách, od tmavé blond, přes měděnou až po hnědou a černou. Cassia – Neutral je bezbarvá henna na vlasy a v přípravku obsažená složka senna / cassia spolupůsobí s keratinem. Jako každá henna má blahodárný antibakteriální a protiplísňový účinek, dodává vlasům lesk, posiluje je a zahušťuje. Hennu můžete používat samostatně k vyživení vlasů a zlepšení jejich stavu nebo jako doplněk k barvení hennou. Jednotlivé přípravky jsou navíc obohaceny o exotické účinné látky jako amla, neem nebo bhringaraj, které posilují, předchází vypadávání vlasů, regulují sekreci kožního mazu a působí proti lupům. Pokud jsme Vás nadchli, objednejte si tuto přírodní barvu z naší Cosibella nabídky a vyzkoušejte její účinky na vlastní vlasy! :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel