Sérum na vlasy

Množství produktů: 16

Pokud hledáte produkty, které obohatí Vaši péči o vlasy, a které poskytnou Vašim vlasům cenné účinné látky, tak jste správně v této kategorii! V nabídce e-shopu Cosibella najdete přírodní kosmetiku včetně sér na vlasy, která doporučujeme nejen milovníkům péče o vlasy. Nabízené značky se specializují na výrobu úžasných přípravků na vlasy a o pokožky hlavy. Vybere si určitě každý!


Jaké sérum si vyberete?

V nabídce e-shopu Cosibella najdete například značky Anwen, Trust My Sister, ale i mnoho jiných. Výrobce značky Anwen používá suroviny získané z rostlin a v jejich sérech na vlasy najdete olej ze semínek černého bezu, babassu olej, olej z makadamových ořechů, pupalky dvouleté, jojoby, arganový olej, máslo murumuru, cupuacu, mangové máslo a vitamín E, které jako velmi výživné složky hydratují, regenerují, vyhlazují a chrání před škodlivými vnějšími vlivy. Séra z naší nabídky jsou ideální jako bezoplachový kondicionér aplikovaný přímo na poškozené konečky nebo jako oplachová vyživující kúra pro vlasy, nanesená do celých délek. Pokud Vás naše produkty zaujaly, podívejte se na celou nabídku e-shopu cosibella.cz Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel