Tonikum na vlasy a aplikátory pro pokožku hlavy

Množství produktů: 30

V našem e-shopu Cosibella najdete nejrůznější produkty pro péči o vlasy, díky nimž budou Vaše vlasy zdravé, silné a krásné. Mezi ně patří také vlasová tonika a aplikátory pro pokožku hlavy například maďarské značky Herbaria  Banfi. Tyto speciální vlasové přípravky mohou mít různé funkce: podporují růst vlasů, zklidňují pokožku hlavy, redukují vypadávání vlasů, regulují produkci kožního mazu nebo působí proti lupům a představují tak další možnost, jak zlepšit stav Vašich vlasů a pokožky hlavy.


Jsou tyto vlasové přípravky vhodné právě pro Vás?

Pokud jsou Vaše vlasy slabé, poškozené a nadměrně vypadávají, doporučujeme účinná vlasová tonika a aplikátory pro pokožku hlavy nejrůznějších značek. Podívejte se například na nabídku značky Herbaria  Banfi. Tento oblíbený výrobce je známý již po mnoho let a jeho produkty jsou opravdu účinné. Přípravky jsou vyrobeny z rostlinných extraktů a jsou navrženy tak, aby zpevňovaly a vyživovaly vlasové folikuly, zabraňovaly vypadávání vlasů, stimulovaly jejich růst a zlepšovaly jejich stav. Pro seboroickou pokožku hlavy a regulaci nadměrné sekrece kožního mazu doporučujeme Herbaria  Banfi  Vlasové aplikátory z lopuchu nebo kopřivy, které působí proti lupům a mají čisticí vlastnosti. Herbaria  Lady Banfi je týž ikonický vlasový aplikátor, pouze s jemnější bylinkovou vůní. Přípravky obsahují rostlinné extrakty z křenu, majoránky, hořčičných semen a plodů jalovce obecného a mají antibakteriální, protiplísňové a protizánětlivé vlastnosti. Prohlédněte si celou Cosibella nabídku a nezapomeňte, že ji neustále rozšiřujeme!

Počet produktů: 21/30

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel