Creamy

Množství produktů: 19

Polsko-haitský výrobce, který kombinuje přírodní složky s vědou a znalostmi z oblasti udržitelné péče o pleť. Nejkvalitnější suroviny procházejí řadou testů, které prokazují jejich bezpečnost a účinnost. Creamy vytváří veganskou kosmetiku, která je balena do less waste obalů, protože péče o životní prostředí je pro ně prioritou. Na charakteristických obalech najdete malá umělecká dílka, která potěší každé oko.

Creamy je polská kosmetická značka, kterou v roce 2016 založila nadšenkyně pro péči o pleť – Zofia Pinchinat-Witucka, která má polské a haitské kořeny. Na to odkazuje logo značky, které v sobě ukrývá symbol Erzulie – haitské bohyně krásy, lásky a plodnosti. Značka se specializuje zejména na veganské přírodní produkty s minimálním, zato velice účinným složením. Mnoho přípravků je vyrobeno na bázi hydrolátu, neboli květinové vodě získané parní destilací rostlin. Bestsellerem značky Creamy jsou oleje, zejména zkrášlující moringový olej, který pochází z Haiti, ale nyní je velmi oblíbený i u nás.

Must-have produkty z nabídky Creamy

Bez ohledu na potřeby Vaší pleti, v nabídce značky Creamy najdete vše, co potřebujete. Za zmínku stojí již zmíněné oleje, které můžete používat jako přírodní sérum nebo k odličování metodou OCM (Oil Cleansing Method). Nejprodávanějšími jsou také úžasně zklidňující pleťové masky, pleťové krémy s univerzálními účinky a nenahraditelná olejová séra. Skvělým tipem jsou také kosmetické sady, speciálně vyrobené pro masáž obličeje nebo jako péče proti stárnutí. Výhodou je minimalistický obal, který zaujme nejen vyznavače minimalismu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel