Creamy

Množství produktů: 19

Polsko-haitský výrobce, který kombinuje přírodní složky s vědou a znalostmi z oblasti udržitelné péče o pleť. Nejkvalitnější suroviny procházejí řadou testů, které prokazují jejich bezpečnost a účinnost. Creamy vytváří veganskou kosmetiku, která je balena do less waste obalů, protože péče o životní prostředí je pro ně prioritou. Na charakteristických obalech najdete malá umělecká dílka, která potěší každé oko.

Creamy je polská kosmetická značka, kterou v roce 2016 založila nadšenkyně pro péči o pleť – Zofia Pinchinat-Witucka, která má polské a haitské kořeny. Na to odkazuje logo značky, které v sobě ukrývá symbol Erzulie – haitské bohyně krásy, lásky a plodnosti. Značka se specializuje zejména na veganské přírodní produkty s minimálním, zato velice účinným složením. Mnoho přípravků je vyrobeno na bázi hydrolátu, neboli květinové vodě získané parní destilací rostlin. Bestsellerem značky Creamy jsou oleje, zejména zkrášlující moringový olej, který pochází z Haiti, ale nyní je velmi oblíbený i u nás.

Must-have produkty z nabídky Creamy

Bez ohledu na potřeby Vaší pleti, v nabídce značky Creamy najdete vše, co potřebujete. Za zmínku stojí již zmíněné oleje, které můžete používat jako přírodní sérum nebo k odličování metodou OCM (Oil Cleansing Method). Nejprodávanějšími jsou také úžasně zklidňující pleťové masky, pleťové krémy s univerzálními účinky a nenahraditelná olejová séra. Skvělým tipem jsou také kosmetické sady, speciálně vyrobené pro masáž obličeje nebo jako péče proti stárnutí. Výhodou je minimalistický obal, který zaujme nejen vyznavače minimalismu.
pixel