Creamy

Množství produktů: 17

Polsko-haitský výrobce, který kombinuje přírodní složky s vědou a znalostmi z oblasti udržitelné péče o pleť. Nejkvalitnější suroviny procházejí řadou testů, které prokazují jejich bezpečnost a účinnost. Creamy vytváří veganskou kosmetiku, která je balena do less waste obalů, protože péče o životní prostředí je pro ně prioritou. Na charakteristických obalech najdete malá umělecká dílka, která potěší každé oko.

Creamy je polská kosmetická značka, kterou v roce 2016 založila nadšenkyně pro péči o pleť Zofia Pinchinat-Witucka, která má polské a haitské kořeny. Na to odkazuje logo značky – symbol Erzulie, haitské bohyně krásy, lásky a plodnosti. Společnost se zaměřuje především na výrobu veganské přírodní pečující kosmetiky, která obsahuje pouze malé množství látek, ale velmi účinných, bez zbytečných plnidel. Mnoho přípravků je na bázi hydrolátu  květinová voda získaná parní destilací rostlin. Bestsellerem značky Creamy jsou oleje, zejména zkrášlující moringový olej, který pochází z Haiti, ale nyní se těší popularitě i u nás.

Kosmetické must-have z nabídky Creamy

Bez ohledu na Vaše potřeby, v nabídce značky Creamy najdete vše, co potřebujete. Za zmínku stojí již jednou zmíněné oleje, které můžete používat jako přírodní sérum nebo k odličování metodou OCM (Oil Cleansing Method). Nejprodávanějšími jsou také úžasně zklidňující pleťové masky, pleťové krémy s univerzálními účinky a nenahraditelná olejová séra. Skvělým nápadem jsou také vybrané kosmetické sady, speciálně připravené pro masáž obličeje nebo jako péče proti stárnutí. Výhodou je minimalistický obal, který zaujme nejen minimalisty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel