Iossi

Množství produktů: 24

Polská značka, která vytváří ekologickou kosmetiku na bázi přírodních a organických složek, splňující potřeby všech typů pleti. Charakteristickým znakem jsou pečlivě vybrané složky té nejvyšší kvality. Pro značku Iossi je stejně důležitá otázka ekologie, a proto produkty balí do skleněných lahviček a obalů. Seznamte se s celou nabídkou značky a vyberte si produkt pro sebe!

PŮVOD

Iossi je polský výrobce kosmetiky se sídlem v Kłaji. Majitelkou značky je Joanna Hołuj - nezávislá grafická designérka, nadšená pro tvorbu nových kosmetických receptů a jejich účinků.

PRODUKTY

Výrobky se skládají z přírodních, organických a ekologických složek získaných jak na původních polských loukách, tak v nejvzdálenějších koutech světa. Jejich skleněné obaly jsou recyklovatelné.

ZAJÍMAVOST

Před založením Iossi pracovala Joanna 20 let na navrhování materiálů pro banky a společnosti. Práce na dálku ji nepřinášela satisfakci, a tak začala hledat novou cestu. Na základě fascinace procesem výroby mýdla, založila svoje podnikání.

Značka Iossi se zaměřuje na ty nejkvalitnější ingredience a vytváří produkty, které splňují všechny potřeby péče, včetně citlivé, alergické a problematické pleti. Všechny výrobky jsou řádně testovány a certifikovány a mnoho z nich získává ocenění.

K výrobě kosmetiky Iossi, majitelka využívá znalosti aromaterapie. Přidává do nich přírodní éterické oleje, které posilují jejich účinek a dodávají přirozenou vůni. Jak sama tvrdí - příroda zná odpověď na každou otázku a ví, co je krása a síla.

pixel