Khadi

Množství produktů: 38

PŮVOD

Khadi je indická značka kosmetiky.

PRODUKTY

Khadi nabízí pečující přípravky na obličej, tělo i vlasy s blahodárnými účinky bylin a organických olejů. Jejich obaly jsou recyklovatelné.

ZAJÍMAVOST

Společnost pochází z indického hnutí Khadi, které bylo od roku 1920 z iniciativy Mahátma Gándhího zaměřeno na aktivaci profesionálně venkovských komunit, podporu samostatné výdělečné činnosti a rozvoj malých podniků.

Specialisté Ajurvédy vytvářejí kosmetické receptury výrobků Khadi na základě filozofie dobrého a zdravého života pomocí indických bylin a ekologických olejů.

Khadi je známá především přírodními barvami na vlasy, které patří do kategorie Body Art Quality. K jejich výrobě se používají rostliny a byliny z nejlepších částí sklizně. Barvy jsou známé tím, že kromě účinného krytí šedin také vyživují, posilují a dodávají vlasům lesk.
Henna  čistá henna má zrzavou/červenou barvu
Indigo  intenzivní černá barvamodrými odlesky
Cassia (také známá jako Senna)  dodává vlasům medově zlatý odstín, ale nemá žádné typické barvící účinky. Především zlepšuje stav a kvalitu vlasů.  

Značka má certifikát BDIH, který potvrzuje přirozený původ složek a zaručuje, že barvy neobsahují žádné konzervační látky, oxidanty, umělou parfemaci, ani látky umocňující pigment barvy.

Počet produktů: 30/38

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel