Exfoliační přípravky

Množství produktů: 214

Než sáhnete po produktech, které vyživují pokožku obličeje a těla, objednejte si nejprve exfoliační přípravky. Jedná se o různé druhy peelingů, pleťových sér, masek, mýdel, gelů a tonik, díky kterým odstraníte odumřelé kožní buňky a Vaše tělo tak bude připraveno na další kroky péče. V nabídce e-shopu cosibella.cz najdete spoustu značkových kosmetických produktů s mnoha hodnotnými vlastnostmi.


Olupování pokožky aneb další ze způsobů čištění pokožky

V naší nabídce najdete takové exfoliační produkty, které jsou nejen zcela bezpečné, ale také velmi efektivní. Mezi ně patří různé varianty tonik, pleťových sér či krémů s obsahem správného poměru kyselin, které čistí ucpané póry a jemně odstraňují zrohovatělou vrstvu pokožky. Ošetření vhodně zvolenou koncentrací kyselin je jednou z nejúčinnějších metod čištění pleti, která navrací pleti její zdravý a krásný vzhled. V naší nabídce najdete i další peelingy, například na bázi enzymů nebo přírodní mechanické peelingy s obsahem cukru či soli.

Seznamte se s naší Cosibella nabídkou a poznejte značkové exfoliační přípravky. Připravili jsme pro Vás mnoho přípravků odstraňujících zrohovatělou pokožku: od mechanických peelingů na bázi přírodních složek, přes moderní enzymatické peelingy až po přípravky s obsahem exfoliačních kyselin. Správně zvolený kyselinový peeling se nemusíte bát používat ani doma.

Počet produktů: 21/214

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel