Doplňky stravy

Množství produktů: 2

Obecně se ví, že stav našeho těla má velký vliv na vzhled naší pokožky a vlasů a v situacích, kdy nám chybí určité živiny, mohou doplňky stravy pomoci. Vyvážená strava, vhodné doplňky a vědomá péče jsou základem krásných vlasů i pokožky. Komplexní přístup je velmi důležitý, pokud zanedbáme celkovou rovnováhu, může se úsilí zaměřené na vnější péči ukázat jako neúčinné. Je také vhodné pravidelně kontrolovat, zda jsou doplňky stravy vhodné a užitečné.


Co přesně nabízíme?

E-shop Cosibella nabízí doplňky mezinárodní společnosti Halier, která se specializuje na péči o vlasy. Značka nabízí doplňky pro ženy s obsahem přesličky a pro muže, kde hlavní složkou je biotin. Přeslička je bohatým zdrojem křemíku, jehož nedostatek se projevuje mimo jiné křehkými vlasy, nehty, předčasným šedivěním nebo lupy. Biotinu se zase přezdívá vitamín H nebo vitamín B7. Jeho nedostatky nejčastěji poznáte na slabých nehtech nebo zvýšené ztrátě vlasů. Produkty jsou obohaceny o sirné aminokyseliny, které jsou nezbytné pro syntézu keratinu, tedy stavebního materiálu vlasů a nehtů. Pokud zaznamenáte podobné příznaky, zkuste vyzkoušet naše přípravky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel