Příslušenství pro péči

( množství produktů: 34 )

Pro všechny, kteří se chtějí vědomě starat o krásu svého těla, obličeje, vlasů a nehtů, nabízí náš e-shop Cosibella mnoho kosmetických přípravků vhodných pro každodenní péči. Tyto produkty jsou často nezbytné k udržení mladistvého a zdravého vzhledu a jejich pravidelné používání často zlepšuje stav naší pokožky. Chcete-li obohatit svůj pečující rituál, doporučujeme Vám prohlédnout si nabídku příslušenství pro péči o pokožku.


Jaké produkty doporučuje e-shop Cosibella?

V sortimentu našeho obchodu najdete masážní válečky značky Crystallove a Alkmie, které jsou vyrobeny z přírodních minerálů a jadeitovou destičku Gua Sha k masáži obličeje a krku značky Polemika. Tyto pomůcky stimulují, vyhlazují a zpevňují pokožku, zlepšují prokrvení a lymfatický oběh, snižují viditelnost vrásek a zmírňují otoky. Pro suchou masáž obličeje a těla doporučujeme bambusové kartáčky značky Lynia, které jsou vyrobeny z přírodních štětin rostlinného vlákna agáve. Masáž kartáčkem je dobrou alternativou mechanického peelingu, protože taktéž jemně čistí a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Pro pokročilé nadšence masáže obličeje máme v nabídce derma rollery s 0,5mm a 1mm mikrojehličkami značky Timeless. Vytvořte si domácí lázně díky produktům, které nabízíme v e-shopu Cosibella!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel