Deodoranty

( množství produktů: 5 )

Chraňte se před nadměrným pocením a nepříjemným pachem díky kuličkovým nebo krémovým deodorantům. Jedná se o oblíbené a pohodlné řešení, které dodá Vaší pokožce příjemnou vůni. Přípravky jsou díky přírodnímu složení bezpečné a nezpůsobují nepříjemné podráždění. Přesto před prvním použitím doporučujeme provést test na alergii.


Tělové antiperspiranty

Pokud Vás trápí nadměrné pocení, můžete sáhnout po antiperspirantu nebo přírodním deodorantu ve formě organického krému na základě pečlivě vybraných rostlinných extraktů a olejů. Je třeba zdůraznit, že deodorant ve formě krému nesnižuje proces produkce potu, ale pouze neutralizuje jeho nepříjemný zápach. Proto je deodorant pro pokožku mimořádně jemný a bezpečný. Absorbuje vlhkost a má protizánětlivé, antibakteriální a osvěžující vlastnosti. V našem e-shopu cosibella.cz najdete také klasické kuličkové deodoranty, které minimalizují účinek pocení a pomáhají neutralizovat nepříjemný zápach. Všechny přípravky jsou přírodní s obsahem organických látek, které mají zklidňující, hydratační, protizánětlivé a osvěžující účinky.

Výběrem a pravidelným používáním organických deodorantů chráníte pokožku před podrážděním, dodáváte jí příjemnou vůni a neutralizujete nepříjemný zápach. Seznamte se s celou naší řadou přírodní tělové kosmetiky a vyberte si produkt, který svým složením a vlastnostmi odpovídá právě Vašim aktuálním potřebám. Těšíme se na Vaši objednávku!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel