Ceramidy

( množství produktů: 22 )

ÚČINEK

Ceramidy hydratují a obnovují lipidovou bariéru pokožky, regenerují a chrání ji před ztrátou vody. Kromě toho zklidňují podráždění a působí proti vráskám.

TYP PLETI

Ceramidy jsou základní složkou péče o všechny typy pleti. Jsou obzvlášť vhodné pro suchou, citlivou, podrážděnou a zralou pokožku.

ZAJÍMAVOST

Ceramidům se říká mezibuněčný cement, který mj. vytváří hydrolipidovou bariéru pokožky. Díky tomu jej chrání, posiluje a umožňuje rekonstrukci poškozené pokožky.

Hydratační přípravky na bázi ceramidů se často doporučují pro péči o suchou pokožku se záněty nebo atopickým ekzémem. Ceramidy dodávané ve formě krému nebo gelu doplňují naše přírodní ceramidy, kterých je ve stárnoucí pokožce stále méně a méně. Laboratorní testy, prováděné kosmetickými společnostmi, ukázaly, že třitýdenní používání přípravků s ceramidy zlepšuje hydrataci pokožky o více než 60%.

Ceramidy chrání vlasy před ztrátou vody, hydratují, dodávají pružnost, lesk a zabraňují třepení konečků.

Jednou z nejprodávanějších značek dostupných v našem obchodě, která ve svých produktech používá jako aktivní složku ceramidy, je A. Florence. Většina jejich produktů je věnována také těhotným a kojícím ženám - ceramidy mají v tomto období pozitivní vliv na pokožku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Close
pixel