Niacinamide

( množství produktů: 124 )

ÚČINEK

Niacinamide reguluje tvorbu kožního mazu, snižuje viditelnost pórů, zesvětluje zbarvení, zklidňuje existující záněty a předchází tvorbě nových.

TYP PLETI

Normalizuje mastnou, smíšenou pleť a seboreu. Má zklidňující vlastnosti a posiluje hydro-lipidovou bariéru, proto bude vyhovovat i suché pokožce.

ZAJÍMAVOST

Niacinamide, známý také jako kyselina nikotinová nebo nikotinamid, je ve skutečnosti vitamín B₃ nebo vitamín PP. To může být matoucí, ale látka nesouvisí s nikotinem obsaženým v cigaretách.

Vitamíny skupiny B jsou běžnou složkou kosmetických přípravků a niacinamid je z nich nejžádanější. Má mnoho vlastností: rozjasňuje, reguluje maštění a snižuje výskyt ekzémů. Kromě toho zklidňuje podráždění a posiluje ochrannou bariéru, díky čemuž je pokožka hydratovaná a odolná vůči vnějším faktorům. Působí také proti stárnutí a snižuje zarudnutí. Není tedy žádným překvapením, že mnoho lidí hledá tuto přísadu v kosmetice pro péči o pleť, tělo a vlasy.

Niacinamid je vitamín B3, známý také jako vitamín PP, niacin, kyselina nikotinová nebo nikotinamid. Za svou popularitu v kosmetickém odvětví vděčí hlavně své účinnosti, a to jak v péči o mastnou, smíšenou a problematickou pleť.. Tato složka primárně normalizuje přirozenou funkci pokožky, rreguluje sekreci kožního mazu, zmírňuje zánětlivé projevy, zužuje rozšířené póry a urychluje proces hojení akné. Posiluje a chrání pokožku, a proto mohou niacinamid používat také osoby bojující s nadměrně suchou pokožkou. Další důležitou výhodou této přísady je její rozjasňující účinek, který ocení především osoby s našedlou pletí a pigmentovými skvrnami.

Jaké konkrétní produkty obsahují niacinamid?

Přípravky s obsahem niacinamidu jsou hitem mnoha renomovaných značek jakými jsou například: A'pieu , Anwen a Paula's Choice. Vitamín PP se jako aktivní složka objevuje v pleťových sérech, přípravcích zesvětlujících pigmentové skvrny a zmírňujících vznik nedokonalostí, denních i nočních krémech, očních krémech, pleťových esencích, maskách, tonicích a dokonce také v produktech pro péči o vlasy: šamponech ca kondicionérech. Bez ohledu na to, zda hledáte účinný čisticí gel s matujícím účinkem, krém proti akné nebo peptidové sérum, ve složení přípravku stačí hledat niacinamid. Výsledky zaznamenáte téměř okamžitě: čistá, sjednocená a zářivá pokožka bez jakýchkoli nedokonalostí!
12
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel