Niacinamide

( množství produktů: 43 )

ÚČINEK

Niacinamide reguluje tvorbu kožního mazu, snižuje viditelnost pórů, zesvětluje zbarvení, zklidňuje existující záněty a předchází tvorbě nových.

TYP PLETI

Normalizuje mastnou, smíšenou pleť a seboreu. Má zklidňující vlastnosti a posiluje hydro-lipidovou bariéru, proto bude vyhovovat i suché pokožce.

ZAJÍMAVOST

Niacinamide, známý také jako kyselina nikotinová nebo nikotinamid, je ve skutečnosti vitamín B₃ nebo vitamín PP. To může být matoucí, ale látka nesouvisí s nikotinem obsaženým v cigaretách.

Vitamíny skupiny B jsou běžnou složkou kosmetických přípravků a niacinamid je z nich nejžádanější. Má mnoho vlastností: rozjasňuje, reguluje maštění a snižuje výskyt ekzémů. Kromě toho zklidňuje podráždění a posiluje ochrannou bariéru, díky čemuž je pokožka hydratovaná a odolná vůči vnějším faktorům. Působí také proti stárnutí a snižuje zarudnutí. Není tedy žádným překvapením, že mnoho lidí hledá tuto přísadu v kosmetice pro péči o pleť, tělo a vlasy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Close
pixel