Elizavecca

Množství produktů: 44

PŮVOD

Elizavecca je korejská kosmetická značka založená Kim Hee Jun v roce 2011.

PRODUKTY

Značka nabízí přípravky pro péči o obličej a vlasy. Mají zajímavý design, neobvyklé vůně a textury.

ZAJÍMAVOST

V roce 2013 se maska ​​Green Piggy Collagen stala v Koreji kultovním produktem. Poté Elizavecca vydala další masku  masku Milky Piggy Bubble Clay Mask, která se mezi fanoušky korejské péče stala velmi rychle oblíbenou. 

Značka Elizavecca patří společnosti MIZ Trade Inc, která byla založena v roce 1986. Vysoce kvalitní výrobky jsou založené na přírodních ingrediencích a moderních technologiích. Tato kombinace umožňuje kosmetice této značky účinněji pronikat do hlubších vrstev pokožky.

Počet produktů: 21/44
Elizavecca je známá korejská kosmetická značka, která byla založená relativně nedávno, v roce 2011 Kim Hee Jun, ale počátky její historie sahají mnoho let zpět – Elizavecca patří do společnosti MIZ Trade Inc, která byla založena v roce 1986. To zaručuje nejlepší vědecké a laboratorní zázemí, které ovlivňuje konečný efekt: účinnou kosmetiku, která se těší neutuchajícímu zájmu po celém světě. Jako vždy v případě asijských značek jsou produkty Elizavecca na jedné straně poctou vědě a na straně druhé – matce přírodě, která poskytuje ty nejlepší ingredience vhodné pro různé typy pleti.

Kosmetika korejské značky Elizavecca  co stojí za to?

Kosmetika značky Elizavecca si zaslouží pozornost nejen kvůli složení, ale také způsobu, jakým jsou připravované. Zábavné designové balení v mírně karikaturním stylu charakteristické pro Koreu, fenomenální vůně a zajímavé textury zvyšující náladu jsou vše, co potřebujete k péči o svou krásu a také o své smysly. Kultovním produktem, který se stále prodává, je pleťová maska ​​Green Piggy Collagen vyvinutá v roce 2013 a její nástupce: Milky Piggy Bubble Clay Mask. V našem obchodě najdete mnoho produktů Elizavecca, které by neměly ve Vaší koupelně chybět. Patří mezi ně krém na obličej s kyselinou hyaluronovou, zpevňující oční náplasti, BB krém s opalovacím faktorem nebo krém s retinolem pro pleť s prvními známkami stárnutí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel