Timeless

Množství produktů: 25

PŮVOD

Timeless je značka založená v roce 2009 v Americe, v jižní Kalifornii.

PRODUKTY

Společnost se specializuje na výrobu pečující kosmetiky na obličej a tělo, bohaté na různé vysoce účinné složky proti stárnutí.

ZAJÍMAVOST

Značka má zájem o životní prostředí a ve svých výrobcích používá většinou skleněné obaly. Připojila se také k programu, ve kterým podporuje své zákazníky v recyklaci plastových lahví.

Kosmetika Timeless je vynikající volbou pro lidi s různými potřebami. Je obzvlášť doporučená pro pokožku s prvními známky stárnutí a také zralou nebo citlivou pleť.

Značka se zaměřuje na nejkvalitnější účinné látky. Jejich vysoká koncentrace má pozitivní vliv na pokožku. Skvěle hydratují, utěsňují krevní cévy, zabraňují působení volných radikálů a zpomalují procesy stárnutí.

Nabídka značky zahrnuje také mikrojehlové dermarolery, které při použití v domácí péči stimulují regenerační procesy pokožky a zvyšují účinky séra/krému.

Hledáte produkt Timeless Skin Care 20% Vitamin C Serum, který již v naší nabídce bohužel nemáme? Vyzkoušejte stejně účinný produkt značky SkinTra: Light Your Skin - Sérum s 20% vitamínem C a kyselinou ferulovou - 30 ml

Počet produktů: 21/25
Timeless je americká značka z Kalifornie, která se na trhu objevila v roce 2009 a od té doby doplňuje svou nabídku o nové výrobky naplněné až po okraj účinnými látkami nejvyšší kvality a nadprůměrné účinnosti. Přípravky značky Timeless jsou vhodné pro různé typy pleti, od citlivé přes problematickou až po zralou. Přípravky se snaží zastavit čas a prodloužit mladistvý vzhled pleti, o čem koneckonců vypovídá samotný název značky (anglické slovíčko „timeless“ může znamenat „času zbavený“ nebo „nadčasový“). Tato kalifornská značka vytváří specifické produkty, které jsou přátelské i k té nejnáročnější pokožce, ale také k životnímu prostředí. Nadčasové receptury jsou uzavřeny do skleněných lahviček a také samotná společnost vyzývá zákazníky, aby obaly recyklovali.

Zastavte čas s komplexní péčí Timeless

Co z nabídky Timeless stojí za to mít ve své kosmetické taštičce? Určitě 100% přírodní, čisté arganové oleje, které jsou ideální nejen na odličování, ale také jako noční sérum. Za vyzkoušení stojí také pleťové a oční krémy, pečující séra s vitamíny nebo kyselinou hyaluronovou nebo pleťové spreje s obsahem účinných látek. Timeless však nemá ve své nabídce pouze pečující přípravky, ale nabízí také užitečné doplňky pro péči, konkrétně speciální derma váleček pro domácí dermabraze proceduru. V kombinaci s přípravky proti stárnutí nebo přípravky zesvětlujícími pigmentové skvrny udělá na Vaši pleti zázraky srovnatelné s profesionálními salony.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel