Esfolio

( množství produktů: 24 )

PŮVOD

Esfolio je korejská kosmetická značka.

PRODUKTY

Značka nabízí kosmetiku pro péči o obličej, tělo a vlasy.

ZAJÍMAVOST

Zklidňující a hydratační vlastnosti aloe vera jsou známy po staletí, a proto značka použila tuto složku k vytvoření bohaté a univerzální pečující řady.

Značka Esfolio je obzvláště oblíbená u žen, které upřednostňují rychlé a efektivní řešení. Přípravky jsou bohaté na přírodní extrakty s hydratačními, regeneračními a vyživujícími vlastnostmi. Esfolio nabízí primárně masky s čisticími, zklidňujícími a hydratačními vlastnostmi.

Esfolio je korejská značka, která za svou popularitu vděčí především velmi účinnému složení, které zajišťuje rychlé působení. Toto řešení je nejen pro netrpělivé, ale také pro náročné! Kosmetika této značky se vyznačuje především hydratačními, regeneračními, vyživujícími a zklidňujícími vlastnostmi. Je to hlavně díky pečlivě vybraným složkám jakými jsou organický extrakt z aloe vera, koenzym Q10, kolagen, vaječné proteiny, filtrát šnečího slizu, allantoin, panthenol a mnoho dalších. Znamená to, že kosmetika Esfolio je vhodná pouze pro suchou pokožku? Rozhodně ne! Je ideální také pro pleť s prvními známkami stárnutí, pleť s pigmentovými skvrnami a zanesenou pleť. Upoutá Vás také zajímavé balení produktů a jedinečná vůně.

Esfolio kosmetika  na co se vyplatí sázet?

Omlazující, čisticí, detoxikační, hydratační a vyživující  seznam přípravků korejské značky Esfolio je opravdu nekonečný. Pokud se chcete o účinnosti přesvědčit sami, investujte do ikonických masek této značky. Doporučujeme medovou, která zklidňují podráždění a obnovuje pružnost pokožky. Za zmínku stojí také hydrogelové náplasti pod oči a kolagenové sérum, které pleť výrazně posílí a zpevní a zároveň zmírní popraskanou pokožku. Pokud se chcete o svou pleť komplexně starat, Esfolio bude pro Vás tou správnou volbou!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel