Pyunkang Yul

Množství produktů: 53

PŮVOD

Pyunkang Yul je značka korejské kosmetiky vytvořená slavnou klinikou orientální medicíny Pyunkang.

PRODUKTY

Značka nabízí kosmetiku pro péči o pleť a kosmetické pomůcky.

ZAJÍMAVOST

Klinika Pyunkang je považována za jedno z nejlepších center tohoto typu nejen v Koreji, ale také v celé Asii. Více než 40 let zkušeností v přírodní medicíně vedlo k vytvoření kosmetiky s jedinečným složením.

Oceňovaná kosmetika Pyunkang Yul neobsahuje vůně, proto je neutrální a nedráždí pokožku. Produkty jsou vyrobené z pečlivě vybraných ingrediencí, které jsou pro pokožku mimořádně účinné, jemné a bezpečné.

Korejské recepty kladou důraz na udržována hydro-lipidové rovnováhy pokožky. Výsledkem je zářivá pokožka bez jakýchkoli nedokonalostí. Důležité je, že kosmetiku této značky mohou používat i lidé náchylní k alergiím a extrémně problematickou pokožku.

Doporučujeme Vám také podívat se na náš blog a dozvědět se něco více o korejské péči - Korejská péče o pleť a Ochrana pokožky před sluncem.

Počet produktů: 21/53
Pyunkang Yul je nepochybně jednou z nejpopulárnějších korejských značek. Firma byla založena klinikou orientální medicíny Pyunkang a odkazuje na kombinaci konkrétních zkušeností (více než 40 let provozu kliniky!), vědeckých poznatků a bohatství přírody. Co je na těchto produktech tak zvláštního? Ve složení najdeme pečlivě vybrané účinné látky, jejichž hlavním úkolem je podporovat přirozenou funkci pokožky, obnovovat její hydrolipidovou bariéru a zachovávat její přirozené pH. Díky této rovnováze je pokožka čistá a bez nedokonalostí, které souvisí s alergickými projevy, ale také akné. Pokud tedy hledáte specifickou kosmetiku, která bude účinně odličovat, odstraňovat černé tečky a zesvětlovat pigmentové skvrny, ale zároveň bude jemná k Vaší pokožce, kosmetika Pyunkang Yul vypadá jako ideální volba!

Pyunkang Yul – příroda a znalosti obsažené v každém produktu

Jaké produkty značky Pyunkang Yul si zaslouží Vaši pozornost? Před sebou máte širokou škálu možností a záleží jen na Vašich potřebách. Bestsellerem značky jsou lokální náplasti k léčbě nedokonalostí, oční krémy, plátýnkové masky, které účinkují jako léčivý obklad, skvělá hydratační tonika za přístupné ceny, pleťové oleje a mnoho dalšího. Vyzkoušejte také kosmetické sady, které obsahují komplexní přípravky pro péči o pleť. V nabídce Pyunkang Yul najdete také přípravky pro péči o tělo a vlasy, které jsou rovněž s obsahem přírodních složek a jemných čistících látek a díky tomu nenarušují přirozené pH pokožky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel