Holika Holika

Množství produktů: 41

PŮVOD

Holika Holika je korejská kosmetická značka, jejíž první oficiální obchod vznikl v roce 2010.

PRODUKTY

Značka nabízí kosmetiku pro péči o pleť, tělo a líčení.

ZAJÍMAVOST

Název „Holika Holika“ pochází ze slov - anglický holic a korejský holida, což znamená „pokušení“.

Filozofie značky je založená na pomoci odhalit vnitřní kouzlo a přírodní krásu. Společnost již roky investuje do výzkumu nejnovějších technologií v kosmetologii a vybírá vysoce kvalitní přírodní a aktivní složky. Kosmetika intenzivně a dlouhodobě hydratuje, má protizánětlivé účinky a urychluje regenerační procesy.

Série aloe značky Holika Holika získala od jihokorejského ministerstva průmyslu ocenění GOOD DESIGN za rok 2014 a zlatou cenu PENTAWARDS za rok 2016.

Počet produktů: 21/41
Holika Holika je jednou z nejznámějších korejských značek na celém světě, která dokonale splňuje filozofii K-Beauty. První prodejna této značky byla otevřena v roce 2010 a od té doby si dokázala získat přízeň zákazníků i odborníků. Příklad? Řada Holika Holika Aloe obdržela v roce 2014 cenu GOOD DESIGN udělovanou jihokorejským ministerstvem průmyslu a v roce 2016 zlatou cenu PENTAWARDS. Je také jednou z kosmetických značek, kterou si nejčastěji kupují fanoušci přírodní péče.

V nabídce této značky však najdete mnohem více kosmetických oblíbenců: pleťové krémy s medem nebo ceramidy, medové noční masky, plátýnkové masky s rostlinnými extrakty nebo peptidy, vitamínová séra a masky na ruce a nohy.

Komplexní péče o krásu podle Holika Holika

Každý produkt Holika Holika pečuje o Vaši přirozenou krásu, aniž by Vás vystavil riziku podráždění nebo alergii. Koneckonců značka Holika Holika od počátku svého působení na trhu investuje do výzkumu nejnovějších technologií v oblasti kosmetologie a zaměřuje se pouze na vysoce kvalitní, přírodní a účinné aktivní látky. Přípravky Holika Holika primárně hydratují, vyživují, mají protizánětlivé vlastnosti a urychlují regenerační procesy.

Tajemný název značky pochází z anglické přípony „holic“ používané ve výrazech označujících zvláštní přitažlivost k něčemu a zároveň z korejského výrazu „holida“, což znamená pokušení. Tento název nejlépe vystihuje závislost na komplexní péči s využitím té nejlepší kosmetiky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel