A'Pieu

Množství produktů: 48

PŮVOD

A'pieu je korejská kosmetická značka.

PRODUKTY

Značka nabízí kosmetiku pro péči o pleť a líčení. Všechny produkty jsou hypoalergenní a mnoho z nich obsahuje 95% organických složek.

ZAJÍMAVOST

Název značky je kombinací anglického a francouzského slova - „první“ a „základy“. A'pieu je také mladší, sesterskou značkou Missha.

Hlavní myšlenkou značky je vyrábět kvalitní kosmetiku za přístupné ceny. Účinné látky a jejich vysoká kvalita jsou prioritou značky při výrobě kosmetiky. Jedním z hlavních cílů zakladatelů A'pieu je pomoc spotřebitelům získat sebejistotu, a proto se při vytváření svých produktů zaměřují na zdůraznění jejich přirozené krásy.

Produkty A'pieu jsou známé svými vysoce hydratačními, zklidňujícími účinky a regulaci tvorby kožního mazu. Vlajkovým produktem značky jsou hydratační plátýnkové masky na bázi mléčných bílkovin a ikonická řada krémů s Madecassoside.

Počet produktů: 21/48
A'pieu je značka, kterou milovníkům asijské kosmetiky asi nemusíme představovat. Pochází z Koreje a je mladší sestrou známé značky Missha, což ne všichni vědí. Od roku 2008 se jí podařilo získat mnoho věrných fanoušků, kteří zpočátku nakupovali kosmetiku A'pieu pouze online. Od roku 2011 je to možné také v kamenných obchodech.

Název značky pochází z francouzského slova, které znamená „první“, „základní“ a dokonale definuje filozofii značky: soustředí se na první účinnou péči o mladou pleť a také na péči o pleť jako absolutní základ dobrého vzhledu.

Nikoho proto nepřekvapí informace, že pro značku A'pieu jsou nejdůležitější ty nejkvalitnější přísady, nejčastěji přírodní a organické, např. mléčné bílkoviny, šnečí sliz, kozí mléko, rostlinné extrakty a kyselina hyaluronová.

A'pieu – základ každodenní péče o pleť

Všechny produkty A'pieu jsou hypoalergenní, neobsahují parabeny ani minerální oleje a jsou dokonce vhodné i pro citlivou pokožku. Tato korejská značka je známá především svými ikonickými maskami a kosmetikou s obsahem madecassoside získávaným z pupečníku asijského. Tato řada přípravků intenzivně hydratuje a zajišťuje pleti její elasticitu.

Nabídka kosmetické značky A'pieu je široká a potěší také ženy, které hledají produkty vhodné pro problematickou, mastnou nebo aknózní pleť (např.krém s kyselinou glykolovou).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel