Dr. Jart +

Množství produktů: 52

PŮVOD

Dr. Jart+ je korejská kosmetická značka založená v roce 2004. Jeho tvůrci a původci byli  lékař Dr. Sung Jae Jung a architekt Jin Wook Lee.

PRODUKTY

Značka nabízí nejrůznější pečující přípravky na pleť i tělo.

ZAJÍMAVOST

Dr. Jart+ je zkratka pro „Doctor Join Art“. Název vypovídá o filozofii značky – tedy o kombinaci dermatologických znalostí a umění. Značka věnuje pozornost složení kosmetiky i modernímu vzhledu obalů.

Dr. Jart+ používá ve své kosmetice moderní technologie, vyspělé receptury a nejbezpečnější přísady. Specialisté na dermatologii každý den pracují na neustálém zlepšování produktů a vytváření nových kosmetických řad. Dr. Jart+ vytváří řešení, které hojí velké množství kožních problémů. Přípravky jsou vhodné pro různé typy pleti – citlivou, podrážděnou, kuperózní i smíšenou. Kosmetiku mohou určitě používat i lidé, kteří se potýkají s problémem růžovky.

To, co značku nepochybně odlišuje, je její spojení s uměním. Kromě spolupráce s vynikajícími dermatology značka spolupracuje také s umělci a designéry. Umělecká citlivost Dr. Jart+ se projevuje zajímavým a jedinečným balením.

Počet produktů: 21/52
Pokud Vás zajímá korejská pečující kosmetika, Dr. Jart+ bude správnou volbou. Značka byla založena v roce 2004 a od té doby se těší zasloužené slávě po celém světě. Jeho původcem a zakladatelem byl dermatolog Dr. Sung Jae Jung a architekt Jin Wook Lee. Do samotné vědy i umění navazuje také název firmy Dr. Jart+, což je variace na frázi „Doctor Join Art“. V praxi to znamená nejen moderní receptury pečlivě vyvinuté v laboratořích, ale také moderní vzhled kosmetiky  překvapivé balení jako v případě ikonické masky. Dr. Jart + se snaží reagovat na všechny nejdůležitější problémy týkající se pokožky, se kterými se zákazníci značky potýkají, od známek stárnutí, ztráty pevnosti, prvních vrásek přes nedokonalosti a pupínky, změnu tónu pleti, podráždění až po viditelné žilky! V nabídce Dr. Jard+ naleznete opravdu všechno!

Dobrý design, nejlepší složení - Dr. Jart+ stojí za to

Co je podle nás absolutním hitem mezi produkty Dr. Jart+, které najdete v našem obchodě? Nezapomeňte vyzkoušet účinky ikonických obličejových masek, například těch, které mají hydratační nebo zpevňující vlastnosti. Čisticí pěna se také dobře prodává po celém světě, stejně jako slavný krém na obličej Cicapair, který koriguje zarudnutí. Pokud potřebujete více inspirace, určitě si prohlédněte pestrou a designérskou nabídku této šíleně účinné kosmetiky přímo z Koreje!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel