Purito

( množství produktů: 28 )

PŮVOD

Purito je korejská značka produktů oceňovaných jak v Asii, tak po celém světě.

PRODUKTY

Značka nabízí ekologickou kosmetiku a doplňky pro péči o pleť. Klade zvláštní důraz na maximální přirozenost a používá biologicky rozložitelné obaly.

ZAJÍMAVOST

Tato značka vznikla spojením slov purify, což znamená „čistota“ s čínským symbolem představujícím půdu. Což navazuje na nekontaminované suroviny pocházející ze země.

Složky obsažené ve výrobcích značky Purito jsou získané přirozeně a hodnoceny EWG (Environmental Working Group - americká organizace pro životní prostředí), díky čemuž se značka může pochlubit, že je bezpečná pro všechny. Kosmetika je vyrobená z nedráždivých látek, které posilují odolnost pokožky. Vysoká kvalita těchto produktů je spojená s dostupnou cenou a účinnosti.

Pokud vás zajímá přírodní korejská péče, nabízíme to, co si korejské ženy cení nejvíce, tj. nejprodávanější opalovací krémy. Doporučujeme Vám také podívat se na náš blog - Korejská péče o pleť a Ochrana pokožky před sluncem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel