Purito

Množství produktů: 32

PŮVOD

Purito je korejská značka produktů oceňovaných jak v Asii, tak po celém světě.

PRODUKTY

Značka nabízí ekologickou kosmetiku a doplňky pro péči o pleť. Klade zvláštní důraz na maximální přirozenost a používá biologicky rozložitelné obaly.

ZAJÍMAVOST

Tato značka vznikla spojením slov purify, což znamená „čistota“ s čínským symbolem představujícím půdu. Což navazuje na nekontaminované suroviny pocházející ze země.

Složky obsažené ve výrobcích značky Purito jsou získané přirozeně a hodnoceny EWG (Environmental Working Group - americká organizace pro životní prostředí), díky čemuž se značka může pochlubit, že je bezpečná pro všechny. Kosmetika je vyrobená z nedráždivých látek, které posilují odolnost pokožky. Vysoká kvalita těchto produktů je spojená s dostupnou cenou a účinnosti.

Pokud vás zajímá přírodní korejská péče, nabízíme to, co si korejské ženy cení nejvíce, tj. nejprodávanější opalovací krémy. Doporučujeme Vám také podívat se na náš blog - Korejská péče o pleť a Ochrana pokožky před sluncem.

Počet produktů: 21/32
Purito je korejská značka, která se těší oblibě nejen v Asii, ale i na jiných kontinentech. Filozofie značky je ukryta v samotném názvu odvozeném od anglického slova „purify“, což znamená čistota a v logu, kde najdeme čínský symbol odkazující na půdu. Produkty značky Purito jsou ekologické a na bázi ingrediencí pocházejících přímo z přírody neznečištěné civilizací. Jsou také důkladně testovány z hlediska účinnosti a bezpečnosti používání. Hlavním úkolem přípravků této korejské značky je posílit pokožku a zmírnit nepříznivé účinky vnějších vlivů, jako například smogu, stresu, slunečního záření a času, který je neúprosný. To nejdůležitější na závěr: pečlivě připravená složení výrobků a vysoká kvalita neznamenají nepřístupné ceny – nejprodávanější produkty Purito nestojí více než 650,- Kč, což je v případě kosmetiky, na kterou dohlíží ekologická organizace Environmental Working Group opravdu dobrá zpráva.

Dary přírody pro Vaši pokožku

V nabídce značky Purito najdeme populární opalovací krémy, které jsou u korejských žen velmi oblíbené a žádané: pleťová séra s vitamíny, čisticí gely, pleťové tampony, náplasti na nedokonalosti, ikonické konjakové houbičky a v neposlední řadě BB krémy, které úspěšně nahrazují klasické make-upy a zároveň pečují o pokožku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel