Aromatica

( množství produktů: 43 )

PŮVOD

Aromatica je korejská značka kosmetiky, vytvořená milovníky bezpečné péče o pokožku. Jejím zakladatelem je Jerry Kim.

PRODUKTY

Značka nabízí výrobky pro péči o pleť, tělo a vlasy. Výrobky jsou veganské, bohaté na přírodní a organické přísady.

ZAJÍMAVOST

Jerry zahodil práci u finanční společnosti, aby studoval v Austrálii, kde se setkal s aromaterapii a hned se do ní zamiloval. Začal dovážet organické přísady do Koreje, ale kvůli vysokým nákladům se společnosti jeho služeb vzdaly. Tehdy se rozhodl založit vlastní kosmetickou značku.

Aromatica je tvůrcem organické pečující kosmetiky. Výrobky této značky jsou nejen ekologické, ale také zcela bezpečné pro pokožku. Byly vytvořeny pro lidi, kteří trpí kožním onemocněním, jako je citlivost nebo sklony k alergickým reakcím. Značka pečlivě vyhledává a vybírá pro své receptury vysoce kvalitní ingredience, aby si jejich uživatelé mohli být jisti, že poskytují své pokožce jen to nejlepší.

Výrobci a distributoři Aromatica se také velmi angažují v ochraně životního prostředí a charitě, k čemuž také povzbuzují své zákazníky.

Aromatica je korejská značka založená Jerrym Kimem a dnes uznávaná po celém světě. Za úspěchem značky Aromatica stojí nadprůměrná kvalita produktů. Složení pečujících přípravků pro pleť, tělo i vlasy se vyznačuje bohatostí účinných látek, které jsou zároveň bezpečné a vhodné i pro citlivou pleť a pleť náchylnou k podráždění.

Produkty Aromatica jsou vhodné i pro vegany, protože nejsou testovány na zvířatech. A co víc, výrobce se velmi angažuje v ochraně životního prostředí a také se účastní různých charitativních akcí, díky nimž si zákazníci společnosti Aromatica mohou být jisti, že si kupují nejen účinný přípravek na pigmentové skvrny nebo vrásky, ale také podpoří tuto bohulibou a ušlechtilou činnost. Samotná historie vzniku značky je spojena s tímto přístupem k životu – zakladatel opustil svou práci ve finančním sektoru, protože se zamiloval do... aromaterapie.

Aromatica neboli péče o tělo i smysly

V nabídce korejského výrobce najdete vše, co potřebujete ve své koupelně i kosmetické taštičce, ood přípravků na odličování, nočních masek, denních krémů, univerzálních olejů, vlasových přípravků podporujících růst vlasů nebo tělových balzámů až po gely pro intimní hygienu. Obsažené složky? Organické aloe vera, měsíček lékařský, růže šípková, rozmarýn, tea tree olej, tedy vše, co zaručí ty nejlepší výsledky bez poškození pokožky. Hitem v nabídce Aromatica jsou ochranné krémy s minerálními filtry a odličovací přípravky s konzistencí ovocného sorbetu.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel