Iossi

Množství produktů: 29

PŮVOD

Iossi je polský výrobce kosmetiky se sídlem v Kłaji. Majitelkou značky je Joanna Hołuj - nezávislá grafická designérka, nadšená pro tvorbu nových kosmetických receptů a jejich účinků.

PRODUKTY

Výrobky se skládají z přírodních, organických a ekologických složek získaných jak na původních polských loukách, tak v nejvzdálenějších koutech světa. Jejich skleněné obaly jsou recyklovatelné.

ZAJÍMAVOST

Před založením Iossi pracovala Joanna 20 let na navrhování materiálů pro banky a společnosti. Práce na dálku ji nepřinášela satisfakci, a tak začala hledat novou cestu. Na základě fascinace procesem výroby mýdla, založila svoje podnikání.

Značka Iossi se zaměřuje na ty nejkvalitnější ingredience a vytváří produkty, které splňují všechny potřeby péče, včetně citlivé, alergické a problematické pleti. Všechny výrobky jsou řádně testovány a certifikovány a mnoho z nich získává ocenění.

K výrobě kosmetiky Iossi, majitelka využívá znalosti aromaterapie. Přidává do nich přírodní éterické oleje, které posilují jejich účinek a dodávají přirozenou vůni. Jak sama tvrdí - příroda zná odpověď na každou otázku a ví, co je krása a síla. 

Počet produktů: 21/29

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel