A.Florence Skincare

( množství produktů: 15 )

PŮVOD

A. Florence Skincare je britská značka založená Tinou Sandersovou.

PRODUKTY

Značka nabízí kosmetiku pro péči o pleť přizpůsobenou různým potřebám pokožky. Všechny značkové výrobky jsou veganské, obaly jsou recyklovatelné a biologicky odbouratelné.

ZAJÍMAVOST

K zajištění svěžesti a trvanlivosti ingrediencí, jsou produkty vyráběny průběžně v malém množství v londýnském studiu.

Chceme Vás informovat, že se značkou A. Florence jsme ukončili spolupráci. Po kliknutí na Vámi vybraný produkt si zobrazíte jeho alternativy.

Celý seznam doporučených náhradníků najdete na našem blogu.

Britská značka A. Florence, jejíž majitelka zakládá proces výroby své kosmetiky na inteligentních recepturách a také znalostech farmaceutického, beauty&spa a potravinářského průmyslu. Díky tomu jsou její produkty nejen z velké části přírodní a jejich složky klinicky testovány, ale také pomáhají v boji proti kožním onemocněním, jako je akné, růžovka a ekzémy.

Produkty A.Florence jsou bohaté na aktivní složky šetrné k pokožce, m.j. rostlinné extrakty, oleje lisované za studena, vitamíny, minerály a kyseliny. Multifunkční vzorce umožňují poskytnout pokožce jen to nejlepší, zároveň jsou jemné a vhodné pro použití na citlivou pokožku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel