The Skin House

( množství produktů: 1 )

PŮVOD

Korejská značka The Skin House působí na trhu od roku 1979.

PRODUKTY

Výrobce nabízí kosmetiku proti stárnutí pleti.

ZAJÍMAVOST

Na začátku svého působení v roce 1979 se této značce podařilo pěstovat 100 000 rostlin aloe vera na farmě v Gwang Myung.

Značka The Skin House s pomocí technologických odborníků vytváří produkty z přírodních ingrediencí, díky nimž je pokožka zdravá a krásná. Doporučujeme je nejen příznivcům korejské péče o pleť, ale také lidem, kteří chtějí, aby jejich pokožka vypadala mladě. Kosmetiku The Skin House si zamilují zejména lidé se suchou, smíšenou, ochablou a zralou pokožkou.

Najdete zde produkty z jednotlivých řad: řada Marine Active obsahuje komplex vyživujících a hydratačních složek, včetně kyseliny hyaluronové, ceramidů a extraktu z perel. Wrinkle System je řada oceněných kosmetických přípravků na bázi šnečího slizu, který působí proti stárnutí a je vhodný pro zralou pleť. Řada Rose Heaven je naopak vhodná pro kuperózní pleť s rozšířenými žilkami a pleť s prvními známkami stárnutí.

Objevte také bestseller značky: bublající masku na obličej s aktivním uhlím pro smíšenou, mastnou a zanesenou pleť.

Pokud jste fanouškem korejského rituálu krásy, doporučujeme Vám článek na našem blogu: Ochrana pokožky před sluncem a Korejská péče o pleť.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel