Veoli Botanica

( množství produktů: 27 )

PŮVOD

Veoli Botanica je polská značka založena v roce 2016 Monikou Solorz.

PRODUKTY

Kosmetika je certifikovaná, veganská a vyrobená ze složek polských plodin. Jako obal používá recyklovatelné sklo, farmaceutické lahve a sklenice.

ZAJÍMAVOST

Název značky Veoli Botanica byl odvozen z přesmyčky slova olivový“ a symbolizuje zpomalení procesů stárnutí pleti pomocí přírodních rostlinných složek.

Značka staví ženy 21. století na stupně vítězů a věnuje jim své výrobky. Najdete zde oceněnou kosmetiku doporučenou pro mladou a zralou pleť i pro pleť citlivou, která vyžaduje regeneraci a osvěžení.

Veoli Botanica se zaměřuje na holistický přístup k Vašemu tělu. Chce, aby každodenní rutina byla příjemným SPA rituálem, nikoli nejen nutností. Při výrobě své kosmetiky proto používá inovativní přísady založené na tradičních rostlinných komplexech v kombinaci s relaxačními vůněmi.

Vzácné účinné látky ve formě rostlinných extraktů, květových nebo ovocných olejů jsou bohaté na vitamíny s antioxidačními vlastnostmi. Díky tomu působí proti stárnutí, chrání, hydratují a silně vyživují Vaši pokožku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel