BasicLab

Množství produktů: 72

PŮVOD

BasicLab je výrobce polské kosmetiky. Značku vášnivě vytvářejí její zakladatelky - Anita a Joanna.

PRODUKTY

Značka nabízí výrobky pro péči o pleť, tělo a vlasy. Její nabídka zahrnuje produkty pro celou rodinu, dokonce i pro nejmladší (od 1 měsíce života).

ZAJÍMAVOST

BasicLab byla jednou z prvních značek v Polsku, která zavedla recyklovatelné obaly.

Jak popisují zakladatelky značky BasicLab Dermocosmetics - kosmetika byla vytvořená tak, aby kombinovala přírodu s moderní technologií. Výrobky obsahují cenné účinné látky, jejichž koncentrace je uvedena na výrobcích. Jsou určeny pro všechny typy pleti, včetně citlivé pokožky náchylné k alergiím a podráždění. Pleťová kosmetika neobsahuje vůně a tělové přípravky používají vůně pouze hypoalergenní skupiny.

Kosmetika byla rozdělená do řad, aby si spotřebitel mohl vybrat ten správný produkt. Rozlišujeme řady:

-Esteticus - zahrnuje séra a kúry s vysokou koncentrací účinných látek, jako je vitamín C, niacinamide nebo retinol
-Famillias - nabízí krémy a péči pro celou rodinu
-Micellis - určená k důkladnému čištění pokožky, skládá se z micelární vody a čistících gelů přizpůsobených různým typům pokožky
-Capillus - řada vlasové kosmetiky, skládá se ze šamponů a kondicionérů
-Anti-Perspiris - obsahuje antiperspiranty a deodorant bez obsahu hliník
-Acidumis - nabízí kyselinové peelingy
-Protecticus - obsahuje výrobky z kategorie sluneční ochrany

Počet produktů: 21/72
Pokud hledáte pečující produkty na pleť, tělo i vlasy pro celou rodinu a chcete, aby byly té nejvyšší kvality, určitě sáhněte po produktech BasicLab. Je to polská kosmetická značka vytvořená dvěma nadšenými ženami, které si daly za cíl vyrábět univerzální kosmetiku pro různé potřeby.

Nabídka značky je rozdělena do několika kosmetických řad: Esteticus (séra a kúry s vysokou koncentrací účinných látek od vitamínu C až po retinol), Famillias (pečující přípravky pro celou rodinu včetně dětí mladších 1 měsíce), Micellis (čisticí přípravky na bázi micel, vhodné pro různé typy pleti), Capillus (šampony a vlasové kondicionéry) a Anti-Perspiris (antiperspiranty a deodoranty bez obsahu hliníku). Účinné, bezpečné a důkladně testované, takové jsou produkty značky BasicLab, která splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

BasicLab, to je vše, co potřebujete ve své koupelně

Bez ohledu na to, zda potřebujete produkt vyplňující vrásky, hydratační, poskytující ochranu celému tělu nebo posilující oslabené vlasy, v nabídce BasicLab najdete vše, co stojí za to mít v kosmetické taštičce. Jedná se o receptury doporučené kosmetology i věrnými zákazníky. Zajímavostí je, že BasicLab jako jedna z prvních kosmetických firem v Polsku představila recyklované obaly, to znamená, že nákupem těchto produktů pečujete nejen o svou pokožku, ale také o životní prostředí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel