Creamy

Množství produktů: 21

PŮVOD

Creamy je polská značka založená v roce 2016 Zofií Pinchinat - Wituckou s polsko-haitskými kořeny.

PRODUKTY

Značka nabízí veganskou kosmetiku pro péči o pleť - krémy, séra a čistící oleje. Kromě toho její sortiment zahrnuje čisté oleje a hydroláty.

ZAJÍMAVOST

V logu značky Creamy je místo písmene „a“ uveden symbol Erzulie - haitské bohyně krásy, lásky a plodnosti.

Značka Creamy zahájila svojí činnost uvedením, jako první značka na polském trhu, oleje ze stromu moringa, který má úžasné léčivé a omlazující účinky. Její zakladatelka Zofia je polsko-haitského původu a právě odtamtud přináší tento výjimečný olej používaný později v kosmetice Creamy.

Značka se zaměřuje na produkty, které obsahují jednu, nebo maximálně pár přísad, což znamená, že obsahují téměř 100% účinných látek, bez ostatních zbytečných přísad. Jeho vzorce jsou založeny hlavně na hydrolátech. Výrobce se vyhýbá přípravkům založeným na vodě. Kosmetika je navíc vyráběná ručně v laboratoři Creamy.

Majitel značky je také prezidentem Nadace Polska Haiti, která byla založená v roce 2010 po tragickém zemětřesení v této části světa. Od té doby organizace paní Zofie aktivně podporuje Haiťany a pomáhá v rekonstrukci státu. Svou činnost zaměřuje zejména na sektor vzdělávání, podporuje zdokonalování stávajících škol a výstavbu nových.

Creamy je polská kosmetická značka, kterou v roce 2016 založila nadšenkyně pro péči o pleť Zofia Pinchinat-Witucka, která má polské a haitské kořeny. Na to odkazuje logo značky – symbol Erzulie, haitské bohyně krásy, lásky a plodnosti. Společnost se zaměřuje především na výrobu veganské přírodní pečující kosmetiky, která obsahuje pouze malé množství látek, ale velmi účinných, bez zbytečných plnidel. Mnoho přípravků je na bázi hydrolátu  květinová voda získaná parní destilací rostlin. Bestsellerem značky Creamy jsou oleje, zejména zkrášlující moringový olej, který pochází z Haiti, ale nyní se těší popularitě i u nás.

Kosmetické must-have z nabídky Creamy

Bez ohledu na Vaše potřeby, v nabídce značky Creamy najdete vše, co potřebujete. Za zmínku stojí již jednou zmíněné oleje, které můžete používat jako přírodní sérum nebo k odličování metodou OCM (Oil Cleansing Method). Nejprodávanějšími jsou také úžasně zklidňující pleťové masky, pleťové krémy s univerzálními účinky a nenahraditelná olejová séra. Skvělým nápadem jsou také vybrané kosmetické sady, speciálně připravené pro masáž obličeje nebo jako péče proti stárnutí. Výhodou je minimalistický obal, který zaujme nejen minimalisty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel