Creamy

( množství produktů: 4 )

PŮVOD

Creamy je polská značka založená v roce 2016 Zofií Pinchinat - Wituckou s polsko-haitskými kořeny.

PRODUKTY

Značka nabízí veganskou kosmetiku pro péči o pleť - krémy, séra a čistící oleje. Kromě toho její sortiment zahrnuje čisté oleje a hydroláty.

ZAJÍMAVOST

V logu značky Creamy je místo písmene „a“ uveden symbol Erzulie - haitské bohyně krásy, lásky a plodnosti.

Značka Creamy zahájila svojí činnost uvedením, jako první značka na polském trhu, oleje ze stromu moringa, který má úžasné léčivé a omlazující účinky. Její zakladatelka Zofia je polsko-haitského původu a právě odtamtud přináší tento výjimečný olej používaný později v kosmetice Creamy.

Značka se zaměřuje na produkty, které obsahují jednu, nebo maximálně pár přísad, což znamená, že obsahují téměř 100% účinných látek, bez ostatních zbytečných přísad. Jeho vzorce jsou založeny hlavně na hydrolátech. Výrobce se vyhýbá přípravkům založeným na vodě. Kosmetika je navíc vyráběná ručně v laboratoři Creamy.

Majitel značky je také prezidentem Nadace Polska Haiti, která byla založená v roce 2010 po tragickém zemětřesení v této části světa. Od té doby organizace paní Zofie aktivně podporuje Haiťany a pomáhá v rekonstrukci státu. Svou činnost zaměřuje zejména na sektor vzdělávání, podporuje zdokonalování stávajících škol a výstavbu nových.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel