Anwen

Množství produktů: 78

PŮVOD

Anwen je polská kosmetická značka založená v roce 2010. Jeho zakladatelkou je Anna Kołomycew.

PRODUKTY

Nabídka značky zahrnuje kosmetiku pro péči o vlasy a pokožku hlavy. Jsou rozdělené podle pórovitosti vlasů, což je nejdůležitějším faktorem při výběru správné péče. Jejich obaly jsou recyklovatelné.

ZAJÍMAVOST

Blog a kniha o vlasech, které vytvořila Anna, byly jedním z prvních informačních zdrojů v Polsku, kde jste se mohli dozvědět o vědomé péči o vlasy.

Polská značka péče o vlasy Anwen byla založená v roce 2010, kdy její zakladatelka, která vytvořila blog o vlasech, inspirovala mnoho lidí, kteří se chtějí o své vlasy vědomě starat. Od roku 2015 společnost vyvíjí své produkty, které věnuje konkrétním faktorům v této oblasti s přesným rozdělením vlasů na jejich pórovitost. Značka ví, že vlasy různé pórovitosti vyžadují různé živiny, proto se zaměřuje na to, aby jim poskytovali tu nejlepší péči.

Počet produktů: 21/78
Anwen je polská značka, která byla založená relativně nedávno. Nicméně již v roce 2015 si získala přízeň nejnáročnějších zákazníků orientovaných na krásu. Jeho zakladatelkou je Anna Kołomycew, která přišla s geniálním a bezprecedentním nápadem nejen v polském měřítku: výrobou vlasové kosmetiky pro různé stupně pórovitosti vlasů.

Jak asi každý vlasový maniak ví, tento aspekt má největší dopad nejen na vzhled pramenů, ale také na to, jaké přípravky by měly být zvolené pro jejich péči a styling.

Vědomá péče aneb proč byste měli důvěřovat kosmetice Anwen s nízkou, střední a vysokou pórovitostí.

Pokud rádi pečujete o vlasy a chcete se o ně starat správně, moudře a efektivně, zjistěte svůj typ pórovitosti vlasů a sáhněte po šamponech, kondicionérech, maskách nebo sérech Anwen určených pro vlasy s nízkou, střední a vysokou pórovitostí. V nabídce dostupné na našem echopu najdete také oleje na olejování vlasů, proteinové procedury, vlasové mlhy, kartáče a turbany, stejně tak doplňky, které zlepšují stav pramenů, koupelové koule, a také vonné svíčky. Díky nim se o sebe můžete komplexně postarat, uklidnit vaše smysly a hluboce relaxovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel