Apis

Množství produktů: 129

Původ

Apis Natural Cosmetics je polskou rodinnou firmou, která byla založená v roce 1988. Její zakladatelkou je kosmetoložka a biotechnoložka Krystyna Arcabowicz.

PRODUKTY

Značka nabízí multifunkční kosmetiku pro plet', pokožku a vlasy. 

Zajímavost

Apis Natural Cosmetics jako první z polských firem začala produkovat přípravky na bázi minerálů z Mrtvého moře. Zaměřuje se hlavně na poskytnutí jedinečné relaxace pro celé tělo. 

Firma Apis Natural Cosmetics ve svých produktech kombinuje přírodní složky s nejnovějšími kosmetologickými technologiemi. Každý z nich je vyráběn v polských laboratořích, zkoušen a testován pod dohledem dermatologů a kosmetologů. Prvním produktem byl krém s mateří kašičkou, který zákaznící milují dodnes. 

Najkvalitnější profesionální kosmetika byla mnohokrát oceněná. Fungují efektivně, ale zároveň jemně pro všechny typy pleti. Vždy po nich sáhnou maloobchodní klienti ale také kosmetické salony a lázně. Přípravky Apis jsou vhodné zejména pro dehydratovanou pokožku, která potřebuje regeneraci, hydrataci a zpevnění,  stejně tak i pro plet' s problematickým zbarvením.  

Počet produktů: 21/129
Apis Natural Cosmetics je polská rodinná značka založená v roce 1988 z iniciativy biotechnoložky Krystyny Arcabowicz, která snila o vytvoření řady vysoce kvalitních produktů vhodných pro různé typy pleti. Společnost s rozsáhlými zkušenostmi se dobře vyrovnává s nejnovějšími trendy, z nichž nejdůležitějším je kombinace přírodních ingrediencí s inovativními kosmetickými technologiemi a vědeckými objevy.

Samotní majitelé říkají: „Naším posláním je respektovat přírodu a naší vášní jsou nejnovější vědecké úspěchy.“ Přesně taková je kosmetika Apis: čerpá ze zdrojů přírody, ale přetváří je v mikrobiologických, technologických a fyzikálně-chemických laboratořích pod dohledem odborníků, kteří je podrobují důkladným testům. Není divu, že po produktech polského výrobce nesahají jen jednotliví zákazníci, ale také kosmetické a Spa & Wellness salony.

Značka Apis – kosmetický průkopník na trhu

Ne každý ví, že to byla právě značka Apis, která vydláždila cestu polské kosmetologii a představila první populární krémy s mateří kašičkou nebo tělové přípravky na bázi minerálů z Mrtvého moře. Hitem v nabídce značky Apis jsou produkty s konopným olejem, kyselinou hyaluronovou, ionizovaným stříbrem, kyselinou glykolovou, mořskými řasami a peptidy. Přípravky s těmito účinnými složkami jsou trefou do černého – jsou účinné na různé kožní problémy a zároveň naprosto bezpečné i pro kuperózní (s rozšířenými žilkami) nebo přecitlivělou pokožkou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel