Apis

( množství produktů: 48 )

Původ

Apis Natural Cosmetics je polskou rodinnou firmou, která byla založená v roce 1988. Její zakladatelkou je kosmetoložka a biotechnoložka Krystyna Arcabowicz.

PRODUKTY

Značka nabízí multifunkční kosmetiku pro plet', pokožku a vlasy. 

Zajímavost

Apis Natural Cosmetics jako první z polských firem začala produkovat přípravky na bázi minerálů z Mrtvého moře. Zaměřuje se hlavně na poskytnutí jedinečné relaxace pro celé tělo. 

Firma Apis Natural Cosmetics ve svých produktech kombinuje přírodní složky s nejnovějšími kosmetologickými technologiemi. Každý z nich je vyráběn v polských laboratořích, zkoušen a testován pod dohledem dermatologů a kosmetologů. Prvním produktem byl krém s mateří kašičkou, který zákaznící milují dodnes. 

Najkvalitnější profesionální kosmetika byla mnohokrát oceněná. Fungují efektivně, ale zároveň jemně pro všechny typy pleti. Vždy po nich sáhnou maloobchodní klienti ale také kosmetické salony a lázně. Přípravky Apis jsou vhodné zejména pro dehydratovanou pokožku, která potřebuje regeneraci, hydrataci a zpevnění,  stejně tak i pro plet' s problematickým zbarvením.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel