Medik8

Množství produktů: 77

Původ

Medik8 je britská profesionální značka založená Elliotem Isaacsem, expertem na psychologii, farmakologii a biochemii.

PRODUKTY

Značka nabízí veganskou kosmetiku pro péči o pleť. Skleněné lahve jsou vyrobené ze 40% recyklovaného skla a zbytek obalu je papír a lepenka.

Zajímavost

Elliot, inspirovaný cestováním po celém světě, se rozhodl založit značku. Její začátky byly v malé laboratoři v zadní místnosti otcovy lékárny.

Značka Medik8 byla vytvořena s vášní a zaměřuje se především na účinky proti stárnutí. Výrobky této značky kombinují krásné vůně a vysoce kvalitní ingredience s nejnovější patentovanou technologií.

Značka vytvořila filozofii CSA, která má zásadu: vitamín C ráno, krém s ochranným faktorem během dne a vitamín A na noc. Podle ní tato komplexní péče účinně předchází stárnutí pokožky a zlepšuje její celkový stav.

Medik8 dbá zejména na vysokou stabilitu a účinnost látek obsažených ve výrobcích. Během specializovaných výrobních procesů používá mimo jiné technologii Time Release, ve které byla složka Intelligent Retinol zapouzdřena, to znamená, že účinnou složku uvolňuje až při vtírání do pokožky. Kosmetika je navíc vyráběna ručně v malém množství, aby si účinné látky svou aktivitu zachovaly co nejdéle.

Počet produktů: 21/77

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel