Bandi

Množství produktů: 85

Původ

Bandi je polská rodinná společnost založená v roce 1986 Bogdou Draniak, kosmetickou nadšenkyní. V současné době ji vede její dcera - Joanna Draniak-Kicińska.

PRODUKTY

Značka nabízí profesionální výrobky pro péči o obličej a vlasy.

Zajímavost

Zpočátku, když byla značka založená, se jí říkalo Výroba kosmetických Výrobků B&D v Michałowicích - převzato z iniciálů majitele. O dva roky později vzniklo první logo BANDI.

Značka Bandi vytváří ošetřující kosmetiku určenou jak profesionálům v oboru, tak vědomým lidem, kteří chtějí osvědčené přípravky pro domácí použití. Ve svých vzorcích používá vysoké koncentrace, nejkvalitnější aktivní látky a věnuje pozornost především účinkům, které lze po nich získat. Oceněné přípravky jsou zkoumány a testovány v renomovaných výzkumných centrech a poté jejich tvůrci.

Výrobky jsou rozděleny do řad, mezi něž patří:
- Anti Acne - kosmetika určená pro aknózní pleť
- Anti Rouge - řada věnovaná cévní a podrážděné pokožce
- Anti Dry - zvlhčující látky v ní obsažené vyživují a regenerují suchou, zralou a ochablou pokožku,
- Anti Aging - díky obsahu aktivních složek, jako je retinol, vitamin C nebo kyselina hyaluronová, přípravky z této řady ovlivňují hlavně zralou pleť a podporují regenerační procesy
- Boost Care - kosmetika vhodná pro všechny typy pleti, pro zralou i mladší pleť. Osvědčí se v profylaxi proti stárnutí
- Gold Philosophy - je luxusní řada omlazujících přípravků na pokožku obličeje
- PRO Care - řada produktů zaměřených na regeneraci, vyhlazení, elastiku pokožky a snížení viditelnosti jemných vrásek
- Tricho Esthetic - jedná se o první polskou profesionální trichologickou kosmetiku věnovanou různým problémům pokožky hlavy a vlasů

V roce 2020 představila společnost BANDI novou značku - Dr. Skin Clinic.

Počet produktů: 21/85

Profesionální kosmetika Bandi pro péči o obličej a vlasy

Polskou značku Bandi založila v roce 1986 Bogda Draniak a dnes ji provozuje její dcera - Joanna Draniak-Kicińska. Malý rodinný podnik vyrábí kosmetiku pro péči o obličej a vlasy, která je také velmi oblíbená mezi celebritami. Zpočátku názvu značky dominovaly iniciály jejího zakladatele (Manufacture of Cosmetic Products B&D), které se později vyvinuly do současného názvu, který je rozpoznatelný pravděpodobně každému milovníkovi kosmetologie.

Značka vytváří produkty jak pro individuální zákazníky, kteří dbají na efektivitu, kvalitu a bezpečnost, tak pro profesionální kosmetické salony nebo lázeňská centra. Všechny produkty procházejí velmi náročnými zkouškami a testy. Mezi řadami v nabídce Bandi najdete kosmetiku určenou pro akné, kuperózu a náchylnou k podráždění, suchou a vyžadující výživu nebo zralou pleť.

Hity z nabídky Bandi - Bestsellery

Absolutním bestsellerem značky Bandi je první polská trichologická kosmetika věnovaná různým problémům pokožky hlavy a vlasů Tricho Esthetic. Hvězdou této řady je čisticí peeling na pokožku hlavy, který přesvědčil mnoho polských žen, aby se rozhodly pro tento typ mimořádně účinné péče.

Majitelé Bandi vždy chtěli, aby produkty, které vytvářejí, byly k dispozici za optimální cenu pro každý rozpočet. Co hledat v nabídce značky Bandi? Kromě již zmíněných peelingů na pokožku hlavy nezapomeňte otestovat peelingy, oční krémy, krémy na obličej a dekolt nebo koncentráty z řady Boost Care (například ty s vitaminem C nebo kyselinou hyaluronovou).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel