SkinTra

Množství produktů: 12
Co byste měli vědět o značce SkinTra? Jedná se o polskou, na trhu velmi mladou společnost. Založila ji skupina expertů a kosmetologů spolupracujících s obchodem Cosibella. Na základě znalostí, které jsme získali během mnoha kosmetologických konzultací, s ohledem na nejnovější trendy v oblasti kosmetologie a požadavky našich klientů a především na základě našich vědomostí a zkušeností jsme vytvořili koncept značky, které můžete věřit. V portfoliu značky SkinTra najdete osm produktů: kyselinový peeling, kyselinové tonikum, prebiotické tonikum, sérum s vitamínem C a kyselinou ferulovou, prebiotický hydratační krém, prebiotický výživný krém a sérum s retinolem. Díky vhodně vybraným složkám Vám produkty SkinTra po krátké době pravidelného používání zajistí účinky srovnatelné s ošetřeními v kosmetických salonech. Přípravky zanechávají pleť čistou, svěží, hladkou a bez nedokonalostí. 

SkinTra - v souladu s přírodou

Značka SkinTra si uvědomuje, že nejúčinnější aktivní látky pocházejí z přírody a v laboratoři je můžeme pouze podle těchto vzorců napodobit. Proto společnost podporuje nadaci „Las na zawsze“ (Les napořád), která se podílí na výsadbě nových lesů. V praxi? Za každý vyrobený produkt značky SkinTra nadace zasadí 0,5mlesa. Produkty značky SkinTra jsou baleny pouze do ekologických obalů, bez další papírové nebo plastové vrstvy. Veškeré štítky a informace jsou tištěny na ekologický papír. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel