Akce

Hagi - Přírodní veganská sójová svíčka - Boso po mechu - 230 g

  • Vůně amyrisu, cedru, buchu, pomeranče, mandarinky a skořice
Kód produktu: 3536
465,00 Kč
465,00 Kč
485,00 Kč
/ ks
Šetříte 4% (20,00 Kč)
Přidat ke sledovaným
Věrnostní program
465bodů
23250bodů
SuperFair.Shop badge Všechny balíky zasíláme v deklarované době

Máme vyznamenání SuperFair.Shop™, ve kterém jsou naše zásilky automaticky monitorovány každý den z hlediska dodržování deklarované doby přepravy.

Udělené vyznamenání znamená, že naše zásilky jsou dodávány podle plánu. Staráme se také o vaši bezpečnost a pohodlí.

Popis produktu

Hagi - Přírodní veganská sójová svíčka - Boso po mechu

Objem: 
230 g


Hagi - Přírodní veganská sójová svíčka - Boso po mechu - ručně vyráběná, veganská, sójová svíčka. Na bázi ekologického sójového vosku, který hoří při nižší teplotě než parafín a neuvolňuje tak škodlivé látky do okolí. Obsahuje přírodní éterické oleje z amyrisu, cedru, buchu, pomeranče, mandarinky a skořice, které uvolňují a mají relaxační účinky. Ekologický produkt, ideální jako dárek. Doba hoření: cca 75 hodin.

Použití:
 pokaždé nechte rozehřát celý povrch svíčky, abyste zabránili efektu „tunelu“. Před dalším zapálením svíčky odřízněte část knotu tak, aby svíčka hořela klidným, jemným plamenem.

Složení

sójový vosk, olej z amyrisu, cedru, buchu, pomeranče, mandarinky a listů skořice

Recenze

Položte otázku

Pokud je popis produktu pro Vás nedostatečný, zašlete nám, prosím, svůj dotaz týkající se tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět co nejdříve. Údaje jsou zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů a odesláním svého dotazu s ním souhlasíte.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel