SkinTra – Cicalm Down: zklidnění a regenerace vaší pleti

1 0 3 min
SkinTra – Cicalm Down: zklidnění a regenerace vaší pleti
Kosmetické značky
1 0 3 min

Obsah

  Zklidnění a regeneraci potřebuje jednou za čas každá pleť a nejlepším způsobem, jak na to, je SkinTra – Cicalm Down. Proč právě tento krém? Jaké složky v něm najdete? Čtěte dál!

  Proč si vybrat právě Cicalm Down?

  cicalm down skintra

  Cicalm Down se liší výjimečným a lehkým složením. Můžete ho používat i v případě, pokud máte smíšenou nebo mastnou pleť! Má oil-free složení, takže narozdíl od jiných produktů tohoto typu nezanechá mastnou vrstvou a neucpává póry. Nevytváří nevzhledné žmolky a můžete ho bez používat i ráno pod make-up. Pokud ho chcete spíše používat ve večerní rutině, směle do toho! Zajistíte tak pleti hlubokou regeneraci po celou noc.

  Krém lze používat po celý rok – v létě pro ochranu pleti po opalování, v zimě – poskytuje dodatečnou hydrataci a ochranu před mrazem. Cicalm Down bude také skvělým pomocníkem během cestování, kdy je pleť opět vystavena nejrůznějším vnějším vlivům. Navíc se jedná o ideální produkt, který lze používat současně s kyselinami a retinolem, a jako produkt pro zklidnění pleti po nejrůznějších zákrocích.

  Asiaticoside, kyselina madekasová i asiatiková – právě tyto složky jsou zodpovědné za skvělé účinky Cicalm Down

  Pojďme si složky probrat trochu podrobněji. Složení je založeno na prvcích izolovaných z pupečníku asijského. Asiaticoside, kyselina madekasová a asiatiková zmírňují podráždění a podporují regenerační procesy v pokožce. Chrání také pokožku před degradací kolagenových vláken a zmírňují začervení. Mají silně antioxidační vlastnosti a tím zároveň poskytují ochranu před volnými radikály, které mohou mít vliv na stárnutí pokožky.

  Jaký vliv mají na pleť ceramidy obsažené v Cicalm Down?

  Ceramidy jsou často podceňovány, ačkoliv patří mezi jedny z klíčových stavebních prvků naší pleti. Jsou důležitou součástí hydrolipidové bariéry, která chrání pokožku před nadměrnou ztrátou vody a před škodlivými účinky vnějších faktorů, jako je vítr, slunce nebo znečištění. Ceramidy obsaženy v Cicalm Down díky technologii Bioceramidyl Pure zajistí dokonalé doplnění lipidového mezibuněčného cementu, podporuje obnovení kožní bariéry a zabraňuje vysoušení. A tím to ještě nekončí. Ceramidy v krému Cicalm Down umí nejen chránit, ale také se aktivně podílí na regeneračních procesech.

  Které další složky najdete v Cicalm Down?

  Kosmetické produkty SkinTra jsou známé nejen díky svými inovacemi, ale také pečlivým složením, který je výsledkem kombinace vědy a přírodního bohatství. Pečlivě vybrané složky obsažené v krému Cicalm Down zaručují nejen žádané efekty, ale také bezpečné používání, a to i u těch, které mají výjimečně náročnou a citlivou pleť.

  Ectoin a Pantenol

  Ectoin patří mezi silně hydratační složky. Je schopný udržet vodu v hlubších vrstvách pokožky, zároveň má výjimečné zklidňující vlastnosti, které minimalizují podráždění a redukují začervenání. Jedná se o složku, která umí přinést jak komfort a zklidnění, ale podporuje také buněčnou regeneraci. Pantenol neboli také provitamín B5 je dobře známý svými schopnostmi hloubkové hydratace a regenerace. Kromě toho má schopnost zklidňovat podráždění a podporovat hojení, takže je cennou složkou zejména v produktech určených pro citlivou nebo podrážděnou pokožku.

  Alantoin a Skvalan

  Alantoin patří mezi další hrdiny, který není součástí složení Cicalm Down náhodou. Působí na několika úrovních – zklidňuje podráždění, podporuje regenerační procesy a je účinným hydratačním prostředkem. Skvalan patří naopak mezi zvláčňující látky s jedinečnou strukturou podobnou lipidům v pokožce, která zvyšuje její pružnost a poskytuje dostatečnou hydrataci, aniž by vytvářela silnou okluzi. Skvalan nejen chrání hydrolipidovou bariéru pokožky, ale také podporuje její rekonstrukci. I právě proto je tato složka nezbytnou součást péče o pleť zejména u suché a zralé pleti.

  Jak používat Cicalm Down?

  Jak správně aplikovat krém tak, aby jeho účinky byly maximální? Začněte od pečlivého očištění pleti pomocí jemného přípravku. Pokud používáte tonikum, je právě vhodná doba na to, ho aplikovat na obličej. Nyní přichází čas na „Cicalm Down”! Malé množství krému naneste rovnoměrně na tvář, nezapomeňte také ani na krk. Nezapomeňte na to, že krém má lehké složení – není třeba tedy používat velké množství produktu. Častým omylem je přesvědčení, že více = lépe, což v případě péče o pleť nemusí být vždy pravda.

  S čím Cicalm Down kombinovat?

  Produkt můžete používat 1-2x denně, podle potřeb vaší pleti a preferencí. „Cicalm Down” bude skvělý jako báze pod make-up, jelikož má lehkou konzistenci, která pleť nezatíží.

  Pokud je vaše pleť obzvláště vysušená, použijte své oblíbené hydratační sérum ještě před aplikací krému. A pokud vás trápí nedokonalosti, zkuste do večerní pečující rutiny zařadit produkt s kyselinami před samotným naložením krému.

  Pokud potřebujete individuální konzultaci nebo pomoc s výběrem vhodného produktu, napište nám na náš e-mail: objednavky@cosibella.cz. Naše kosmetoložky Vám s výběrem produktu na míru pomohou! A v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat také na našem facebooku, instagramu nebo telefonním čísle +420 597 010 522.

  Líbil se vám tento článek?

  1
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments