Pleťové krémy s ceramidy

Množství produktů: 164

Krémy s ceramidy jsou speciální pečující přípravky, které zajišťují pleti intenzivní dávku hydratace a posilují její ochrannou bariéru. Ceramidy jsou lipidy přirozeně se vyskytující v pokožce, které plní důležitou roli v udržení zdravé a pružné pleti. Pravidelné používání krémů s ceramidy pomáhá bojovat proti suchosti, zklidňuje podráždění a vyhlazuje jemné linky a vrásky. Krémy jsou vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro suchou, citlivou a zralou pleť, které potřebují hloubkovou péči a regeneraci. Díky svým revitalizačním schopnostem zanechávají krémy s ceramidy pokožku prozářenou, zdravou a dokonale hydratovanou.

Počet produktů: 30/164

Krém s ceramidy - výživa a regenerace pokožky

Ceramidy jsou vynikající složkou každodenní péče o pleť. Doplňují lipidy a obnovují tak ochrannou bariéru pokožky. Zdravá hydrolipidová bariéra je klíčem k udržení pokožky v dobrém stavu a k zamezení jakéhokoli podráždění nebo zarudnutí.


Zobrazit více

Jak ceramidy působí na pleť?

Ceramidy hrají klíčovou roli při udržování hydratace a pružnosti pokožky. Jejich hlavním úkolem je vytvářet ochrannou bariéru, která zabraňuje ztrátě vlhkosti a chrání pokožku před škodlivými vnějšími faktory. Účinky, kterých dosáhnete používáním krémů s ceramidy, jsou následující:

  • Hydratace: zadržují vodu v pokožce, čímž ji dobře hydratují a zpevňují.
  • Ochrana: vytváří ochrannou bariéru, která chrání pokožku před vnějšími vlivy a zvyšuje odolnost vůči silným mycím látkám.
  • Regenerace: podporují proces regenerace pokožky.
  • Redukce vrásek: zlepšují pružnost pokožky, což může nepřímo přispět k redukci vrásek.

Dobrý krém s ceramidy - který si pořídit?

V sortimentu Cosibella najdete ceramidové krémy s různým složením a účelem. Zde je několik tipů, které vám pomohou při správném výběru:

Aktivní složky

Podívejte se pozorně na složení krému. Kromě ceramidů je dobré, aby obsahoval i další účinné látky přizpůsobené potřebám vaší pleti. Může to být kyselina hyaluronová pro suchou pleť, vitamin C pro mdlou pleť nebo niacinamid pro mastnou pleť.

Typ pleti

Ujistěte se, že jste si vybrali správný krém pro svůj typ pleti. Pokud máte suchou nebo zralou pleť, vyberte si krém s bohatou konzistencí, ze které bude mít vaše pleť radost. Naopak pokud máte mastnou pleť, zvolte lehký krém, který vaši pleť nebude zatěžovat.

Viz také: vyživující krémy, vyživující séra, séra s ceramidyvyživující masky