Přípravky pro styling vlasů

Množství produktů: 61

Stylingové přípravky pomáhají zkrotit neposedné vlasy a umožňují vytvořit bezchybný účes. V naší široké nabídce najdete bezpočet přípravků pro styling vlasů, např. krémy, gely, spreje nebo pomády. Aktivní látky ve složení nevysušují vlasy a usnadňují jejich styling, díky čemuž bude úprava vlasů jednoduchá a účes vydrží po celý den. Podívejte se ještě teď!

Počet produktů: 30/61

Styling a úprava vlasů

Toužíte po upravených vlasech, které vypadají skvěle bez ohledu na počasí? Potřebujete zkrotit neposlušné vlasy? Vyberte si vhodné stylingové přípravky! Tyto přípravky obsahují složky, které pomáhají upravit vlasy podle Vašich představ, ale zároveň je nevysušují. Jsou ideální nejen pro slavnostní příležitosti, ale i pro každodenní použití.

Zobrazit více

Přípravky pro vlasový styling – co si vybrat?

V rozmanité nabídce našeho e-shopu Cosibella najdete přípravky s různou konzistencí, například:

  • stylingové gely – vhodné pro krátké a kudrnaté vlasy
  • aktivátory a krémy – ideální volba pro zvlněné vlasy
  • laky na vlasy, voňavé spreje a termoochrana vlasů – fixace a ochrana vlasů před teplem
  • přípravky pro objem a lesk vlasů – efekt „wow“ zajištěn!

V naší nabídce najdete také suché šampony kultovní značky Batiste. Obsahují složky, které pomáhají absorbovat přebytečný maz a navrací vlasům svěžest. Ideální pomocník ve chvíli, kdy nemáte dostatek času na mytí vlasů. 

Jak stylingové přípravky používat

Každý přípravek má svá specifika co se týče používání. Záleží také na tom, jaké jsou Vaše vlasy a jakého výsledného efektu chcete dosáhnout.

  • přípravky na ochranu vlasů před teplem, pro lepší objem nebo lesk vlasů by se měly nanášet na mokré nebo suché vlasy
  • gely, krémy a aktivátory pro kudrnaté vlasy se doporučují aplikovat na umyté, mokré vlasy; následně vlasy vyfénujte nebo je nechte přirozeně uschnout a prsty pročešte
  • fixační přípravky pro krátké vlasy nanášejte do suchých vlasů a prsty pročešte

Méně znamená více! Zbytečně velké množství stylingového přípravku může vlasy zatížit. Vlasy pak mohou působit mastným dojmem.

Vyberte si produkt vhodný přesně pro Váš typ vlasů a užijte si bezchybný účes po celý den!

pixel