Styling a úprava vlasů

Množství produktů: 51

Krásný, vždy perfektně upravený účes, bez ohledu na délku vlasů a životní styl? I to je to možné s vhodně vybranými přípravky, které mají nejen dlouhotrvající účinek, ale také přirozený efekt, aniž by vlasy slepovaly nebo zatěžovaly. Kvalitní stylingové přípravky na vlasy na bázi přírodních složek vlasy nevysušují a nepřispívají k jejich zvýšené lámavosti. Váš moderní účes s přirozeným leskem Vám dodá osobní kouzlo! V našem obchodě Cosibella najdete kosmetické přípravky renomovaných značek, které se zaměřují na jednoduché a přírodní složky a transparentnost výroby. Gely a vosky na bázi olejů nebo bambuckého másla, přípravky s obsahem spiruliny, brukve řepky nebo biopolymery? Vsaďte na to, díky čemu budou Vaše vlasy dlouhodobě lépe vypadat!

Nejlepší stylingové přípravky na vlasy. Na co vsadit?

Jaké přípravky na úpravu vlasů byste si měli vybrat? Vybírejte na základě individuálních potřeb Vašich vlasů, jejich typu a stavu a také toho, jakého efektu chcete dosáhnout. Potřebujete fixační gel, krém, který zvýrazní kudrliny a vlny, sprej pro snadné rozčesávání nebo vyhlazující vosk? V naší nabídce najdete vše, co nesmí chybět ve Vaší kosmetické taštičce. Díky těmto přípravkům nemusíte dělat kompromisy mezi stylingem a péčí o Vaše vlasy: obě funkce plní perfektně. Pokud milujete starat se o své vlasy (bez ohledu na délku vlasů a typ účesu), sáhněte po stylingových produktech doporučených specialisty.

Počet produktů: 30/51

Styling a úprava vlasů

Máte rádi upravené vlasy, které vypadají skvěle bez ohledu na počasí? Chcete udržet vlasy na svém místě? Sáhněte po stylingových přípravcích! Jedná se o produkty se složkami, které pomáhají zkrotit neposlušné kadeře a upravit je podle vašich představ. Jsou vhodné nejen pro slavnostní příležitosti, ale i pro každodenní použití. Obsahují látky, které vlasy nevysušují, takže se nemusíte obávat o jejich hebkost a jemnost.

Styling a úprava vlasů – jaké kosmetické přípravky zvolit?

V Cosibelle na vás čekají přípravky pro úpravu vlasů o různé konzistenci. Najdete zde:

  • stylingové gely - ideální pro osoby s krátkými a kudrnatými vlasy,
  • aktivátory a krémy - doporučeno pro osoby s vlnitými vlasy,
  • laky, séra, spreje a pleťové vody s tepelnou ochranou - vhodné pro osoby, které vytváří styling horkých vlasů,
  • přípravky pro zvětšení objemu a rozjasnění - pro každého, kdo chce dosáhnout "wow" efektu.

Naše nabídka zahrnuje také suché šampony. Obsahují složky, které pomáhají vypořádat se s přebytečným kožním mazem a navrátit vlasům svěžest, když není čas na běžné mytí vlasů.

Pravidla používání stylingových přípravků

Každý stylingový přípravek se používá trochu jinak – záleží na tom, jaké máte vlasy a jakého efektu chcete dosáhnout.

  • Přípravky na ochranu vlasů před teplem, pro zvětšení objemu nebo dodání lesku by se měly nanášet na mokré nebo suché vlasy.
  • Gely, krémy a aktivátory pro kudrnaté vlasy se nejlépe aplikují na umyté, mokré prameny. Teprve po zaschnutí je třeba je "protřepat" rukama, aby byly prameny měkké.
  • Nejlepší způsob, jak používat fixační přípravky pro krátké vlasy, je nanést je na dobře vysušené prameny vlasů a pročesat prsty.

Nepoužívejte stylingového přípravku příliš mnoho. Snadno tak získáte efekt mastných vlasů.

Vyberte si stylingový přípravek vhodný pro váš typ vlasů a užívejte si bezchybný účes po celý den.

pixel