Séra proti vráskám

Množství produktů: 241

Díky používání anti-aging kosmetiky, např. pleťových sér, můžete účinně zpomalit proces stárnutí. Správně zvolené aktivní složky obsažené v sérech podporují účinky vašeho oblíbeného krému, omlazují a pomáhají redukovat známky stárnutí. Přesvědčte se sami!

Počet produktů: 30/241

Séra proti vráskám

Séra proti vráskám jsou určena lidem, kteří chtějí "zastavit čas" nebo eliminovat známky stárnutí. Tyto přípravky jsou určeny pro všechny typy pleti - ať už máte pleť zralou nebo mladou, tedy pleť před 30. rokem života. Séra proti vráskám obsahují látky, které pomáhají:

  • odbourávat volné radikály zodpovědné za tvorbu vrásek,
  • udržovat správnou hladinu kolagenu a elastinu nebo stimulují jejich tvorbu v pokožce.

Tyto kosmetické přípravky lze používat po celý rok. Jen nezapomeňte používat ve stejnou denní dobu také dodatečné přípravky s ochrannými vlastnostmi, např. krém s UV filtrem.

Zobrazit více

Sérum proti vráskám – jaké je jeho složení?

Nabízíme séra proti vráskám s nejpopulárnějšími složkami, které podporují boj proti známkám stárnutí. Patří mezi ně:

  • vitamin C - pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a udržovat pokožku zdravou. Podporuje také sjednocení barevného tónu pleti a odstranění nedokonalostí. Vitamin C je vhodný pro všechny typy pleti;
  • retinol, derivát vitaminu A - pomáhá působit proti procesu stárnutí, odstraňuje odumřelé kožní buňky a vyhlazuje vrásky. Osoby s citlivou pletí by měly séra s touto složkou používat s opatrností;
  • koenzym Q10 - podporuje antioxidační procesy, tzn. eliminuje volné radikály. Pomáhá tak zpomalit proces stárnutí organismu. Vhodné pro všechny typy pleti.

Sérum obsahuje také látky, které pomáhají hydratovat, zjemňovat a zpevňovat pokožku. Pokud chcete alespoň trochu zpomalit projevy stárnutí pleti, doporučujeme sérum proti vráskám.

Viz také: krémy proti vráskám, masky proti vráskám, séra s retinolem, krémy s retinolem