Tonika a aplikátory na vlasy

Množství produktů: 41

V našem e-shopu Cosibella najdete nejrůznější produkty pro péči o vlasy, díky nimž budou Vaše vlasy zdravé, silné a krásné. Mezi ně patří také vlasová tonika a aplikátory pro pokožku hlavy například maďarské značky Herbaria  Banfi. Tyto speciální vlasové přípravky mohou mít různé funkce: podporují růst vlasů, zklidňují pokožku hlavy, redukují vypadávání vlasů, regulují produkci kožního mazu nebo působí proti lupům a představují tak další možnost, jak zlepšit stav Vašich vlasů a pokožky hlavy.


Jsou tyto vlasové přípravky vhodné právě pro Vás?

Pokud jsou Vaše vlasy slabé, poškozené a nadměrně vypadávají, doporučujeme účinná vlasová tonika a aplikátory pro pokožku hlavy nejrůznějších značek. Podívejte se například na nabídku značky Herbaria  Banfi. Tento oblíbený výrobce je známý již po mnoho let a jeho produkty jsou opravdu účinné. Přípravky jsou vyrobeny z rostlinných extraktů a jsou navrženy tak, aby zpevňovaly a vyživovaly vlasové folikuly, zabraňovaly vypadávání vlasů, stimulovaly jejich růst a zlepšovaly jejich stav. Pro seboroickou pokožku hlavy a regulaci nadměrné sekrece kožního mazu doporučujeme Herbaria  Banfi  Vlasové aplikátory z lopuchu nebo kopřivy, které působí proti lupům a mají čisticí vlastnosti. Herbaria  Lady Banfi je týž ikonický vlasový aplikátor, pouze s jemnější bylinkovou vůní. Přípravky obsahují rostlinné extrakty z křenu, majoránky, hořčičných semen a plodů jalovce obecného a mají antibakteriální, protiplísňové a protizánětlivé vlastnosti. Prohlédněte si celou Cosibella nabídku a nezapomeňte, že ji neustále rozšiřujeme!

Počet produktů: 30/41

Zdravá pokožka hlavy je nezbytná, pokud chcete krásné, lesklé a jemné vlasy. To právě stav pokožky rozhoduje o tom, zda budou vlasové folikuly správně fungovat a vlasy budou silné a dobře vyživené. Jak se o ni starat? Můžete sáhnout po vlasových tonikách a vlasových balzámech. Běžně jsou označovány jako vlasovými vodami. Obsahují pečlivě složené aktivní složky, které pomáhají dosáhnout efektu zdravé pokožky hlavy a silných a lesklých vlasů.

Druhy vlasových tonik a balzámů - jaké jsou k dispozici?

Produkty vhodné k vtírání do pokožky hlavy dostupné v našem sortimentu lze rozdělit do tří kategorií. Rozlišujeme:

 • tonika - většina z nich je v balení s atomizérem, který usnadňuje přesnou aplikaci přípravku na pokožku a rozetření po celé její ploše,
 • balzámy - mají husté složení, které se roztírá jako kondicionér před mytím nebo během péče,
 • séra - mají olejovou konzistenci, proto byste je měli aplikovat po stanovenou dobu před mytím.

Tonika, balzámy a séra na pokožku hlavy ? co obsahují?

Tonika na pokožku hlavy mají velmi odlišné složení v závislosti na zamýšleném použití. Mohou obsahovat:

 • bylinné extrakty, které pomáhají posilovat vlasové kořínky a stimulují je k práci, zlepšují krevní oběh v pokožce, zvyšují růst vlasů, zabraňují vypadávání vlasů a předcházejí lupům;
 • esenciální oleje, které podporují procesy osvěžení vlasové pokožky a vlasů, zvyšují objem pramenů, bojují proti bakteriím a plísním a dodávají pramenům příjemnou vůni;
 • betain, kyselinu hyaluronovou, niacin amid a panthenol ? pomáhají hydratovat a vyživovat pokožku a vlasové folikuly. V důsledku toho pomáhají zvýšit růst vlasů a získat zdravé, silné a lesklé vlasy;
 • rostlinné oleje ? pomáhají regenerovat pokožku a zklidňují podráždění.

Některá tonika mohou také obsahovat alkohol. Plní on funkci rozpouštědla a podporuje pronikání účinných látek do pokožky.

Vlasová tonika nejen proti vypadávání vlasů ? jak je používat?

Vlasové vody by měly být aplikovány přímo na pokožku hlavy a poté do ní vmasírovány konečky prstů nebo speciálními masážními přístroji na pokožku hlavy. Je důležité nejen to, jak je aplikovat, ale také kdy by se měly aplikovat.
Tonika na bázi:

 • vody nebo alkoholu, přípravek můžete nanést na čistou pokožku po umytí - tato kosmetika nezatěžuje vlasy,
 • rostlinných olejů, nejlépe rozetřete na pokožku před mytím a následně při mytí vlasů odstraňte - vlasy se pak nemastí.

Jak dlouho by měla být vlasová voda na pokožce hlavy ponechána, závisí na produktu. Před použitím si proto přečtěte pokyny výrobce.

Přírodní vlasová tonika ? účinná kosmetika

Dostupné vlasové vody a balzámy na cosibella.cz může využít široké spektrum lidí. Jsou skvělé v případě:

 • oslabených, lámavých a vypadávajících vlasů ? složky obsažené v přípravcích pomohou posílit vlasy,
 • lupů - látky podpoří boj proti patogenům odpovědným za dermatózy,
 • tenkých a řídkých vlasů - aktivní složky mohou podpořit růst nových pramenů a přispět k zahuštění účesu.

Tonika lze použít i jako doplněk každodenní péče o pokožku hlavy a vlasy.

Máte potíže s výběrem tonika pro Váš problém? Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme vybrat ten správný produkt.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel