Masážní kartáče na tělo

Množství produktů: 5

Kartáče pro suchou masáž těla jsou způsobem, jak obohatit Váš každodenní pečující rituál. Masáž těla pomocí kartáče je alternativou k peelingu, pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a vyhlazuje. Navíc stimuluje krevní oběh, podporuje lymfatický systém, redukuje otoky a odstraňuje toxiny. Prohlédněte si naši nabídku a začněte s kartáčováním těla ještě dnes!

Masážní kartáč na tělo – způsob na hladkou pokožku

Kartáčování těla je dokonalý způsob, jak získat krásně hladkou a měkkou pokožku bez potřeby používat další kosmetické přípravky. Masáž kartáčem mechanicky odstraňuje odumřelé kožní buňky, díky čemuž pokožka vypadá nejen zdravě, ale je připravena na další kroky péče. Je to také dokonalý způsob, jak předejít problému „jahodových nohou“ po holení. S tak malým úsilím můžete dosáhnout úžasných výsledků!

Zobrazit více

Výsledné efekty suchého kartáčování

Masáž má blahodárný vliv nejen na naši pokožku, ale i celkový organismus. Pokud budete pokožku těla kartáčovat pravidelně, můžete očekávat tyto efekty:

  • stimuluje krevní oběh
  • zmírňuje otoky
  • exfoliuje odumřelé kožní buňky
  • bojuje proti celulitidě a zpevňuje pokožku
  • odstraňuje toxiny
  • minimalizuje riziko zarůstání chloupků
  • navozuje pohodu a zbavuje napětí


Jak používat masážní kartáč?

Velmi důležitý je tlak. Pokožku nikdy netřete příliš silně, pouze jemně masírujte. Díky tomu zabráníte vzniku podráždění a poškrábání. Princip masáže je jednoduchý: masáž provádějte směrem nahoru – v případě nohou začínejte od chodidel a pokračujte na lýtka a stehna; v případě rukou začínejte od dlaní a masírujte směrem k předloktí a ramenům. Břicho masírujte krouživými pohyby, záda a hýždě ve směru k srdci. Masáž můžete provádět každý den, po dobu 5-10 minut.

Jaký masážní kartáč si vybrat?

Pokud hledáte kvalitní kartáč pro masáž celého těla, prohlédněte si naši nabídku a vyberte si ten vhodný pro sebe. V našem e-shopu najdete masážní kartáče z přírodního vlákna agáve, které se snadno používají a dobře padnou do dlaně. Vybírejte ze značek jako Senelle, Mokosh nebo Nature Queen.

pixel