Some by Mi

Množství produktů: 61

Tato korejská kosmetika značky Some By Mi obsahuje přírodní a organické složky, které splňují potřeby i té nejnáročnější pleti. Vytváří řady produktů bohatých na aktivní složky vhodné zejména pro aknózní pleť, pokožku vyžadující regeneraci nebo redukci pigmentových skvrn. Podívejte se, co značka nabízí!

PŮVOD

Značka Some by Mi pochází z Jižní Koreje.

PRODUKTY

Výrobce svou kosmetiku pro péči o pleť zakládá na přírodních ingrediencích.

ZAJÍMAVOST

Název značky se skládá z anglických frází something, by a miracle. Chce na vaší pokožce dělat zázraky pomocí dobrých přírodních ingrediencí obsažených v kosmetice.

Vzorec používaný v kosmetice Some By Mi je založen pouze na přírodních ingrediencích.

Mezi nimi najdeme řadu AHA/BHA/PHA 30 Days Miracle věnovanou mastné, smíšené, náchylné k akné, problematické a zbarvené pokožce. Díky obsahu exfoliačních kyselin, pupečníku asijského, výtažků z čajovníku nebo vilínu virginského, odstraňují odumřelé kožní buňky, čistí pokožku a regulují tvorbu kožního mazu.

Řada Yuja Niacin je bohatá na výtažek z ovoce yuzu, niacinamide a vitamínu C. Účinně rozjasňuje, hydratuje a vyhlazuje suchou, šedou, zralou a zbarvenou pokožku.

Slovo Mi znamená v korejštině krása. A je to také účel kosmetiky Some by Mi, která fantasticky zlepšuje stav pokožky.

Pokud se zajímáte o korejskou péči o pleť, doporučujeme Vám podívat se na náš blog - Korejská péče o pleť a Ochrana pokožky před sluncem.

Počet produktů: 30/61

Značka Some By Mi  

Some By Mi je značka, která pochází z Jižní Koreje. V její nabídce najdete produkty určené pro všechny typy pleti, zejména pro pleť vyžadující pečlivou a jemnou péči, tedy pro mastnou, smíšenou a aknózní pleť. Receptury produktů Some By Mi byly pečlivě sestaveny. Složky v nich obsažené pomáhají navrátit pleti rovnováhu, hladkost, hebkost a pružnost a zároveň podporují boj s přebytečným mazem a nedokonalostmi.  

Kosmetika Some By Mi - co obsahuje?

Ve složení produktů korejské značky můžete najít mnoho cenných rostlinných extraktů, ale nejen to. Najdete zde např.:

  • AHA a BHA kyseliny, které pomáhají čistit a exfoliovat pokožku a stimulují její buňky k obnově,
  • niacin amid, který podporuje zvýšení hydratace pokožky a zklidňuje její podráždění,
  • vitamín C, který pomáhá rozjasnit pokožku a posílit krevní cévy,
  • probiotika, která pomáhají zklidňovat podráždění a chrání kožní mikrobiom,
  • kyselina hyaluronová, která pomáhá hydratovat pokožku.

Receptury produktů jsou jemné, aby nedráždily jemnou pokožku a nestimulovaly její žlázy k intenzivnější práci.   Dopřejte své pleti komplexní péči s korejskou kosmetikou Some By Mi. Jejich složky Vám pomohou rozloučit se s kožními problémy. Musíte to vyzkoušet! 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel