Denní krémy na obličej

Množství produktů: 631

Denní krémy mají lehčí konzistenci, zajišťují pleti dávku hydratace bez zatížení a působí jako ideální báze pod make-up. Pokud máte suchou pleť, aplikujte denní krém ještě před nanesením SPF krému. Vyberte si vhodný produkt z naší široké nabídky!

Počet produktů: 30/631

Ideální denní krém přesně pro Vás

Hledáte lehký, účinný krém, který bude vhodný v ranní péči o pleť, bude spolupracovat s make-upem a zajistí pleti všechny potřebné aktivní látky? Vytvořili jsme pro Vás tuto kategorii, která Vám výběr usnadní. Najdete zde všechny produkty, které jsou vhodné na den a splňují kritéria a funkce krému.

Zobrazit více

Čím se různí krémy na den a noc?

Krémy na den mají především lehčí konzistenci. Mohou mít formu lehkého krému, emulze nebo chladivého gelu. Měly by vytvářet dobrý základ, aby se později nanesený make-up nesléval do vrásek. Krémy se od sebe liší také složením. V ranní rutině není místo na retinoidy nebo vysoce koncentrované kyseliny – tyto složky najdete právě v krémech na noc. Denní krémy obsahují hydratační, rozjasňující, zklidňující a regenerační složky.
Aktivní složky v denních krémech
Prim hrají složky, které nezpůsobují podráždění a nemají fotosenzibilizující vlastnosti. Mezi nejpopulárnější patří:

 • kyselina hyaluronová – váže vodu v pokožce, hydratuje a zlepšuje elasticitu pleti
 • extrakt z pupečníku asijského – regeneruje, zmírňuje podráždění, zklidňuje zarudnutí a hydratuje
 • vitamín C – má antioxidační účinky, rozjasňuje a sjednocuje tón pleti
 • niacinamid – reguluje sekreci kožního mazu, má antioxidační účinky a rozjasňuje
 • aloe vera – hydratuje, zklidňuje podráždění a regeneruje
 • trehalóza – vysoce hydratuje
 • mořské řasy – hydratují a působí proti stárnutí
 • panthenol – regeneruje, zklidňuje a hydratuje
 • beta-glukan – posiluje ochrannou bariéru pokožky, vyhlazuje a hydratuje
 • vitamín E – silný antioxidant; působí proti stárnutí
 • UV filtry – chrání před škodlivými účinky slunečního záření

Denní krémy s SPF

V ranní pečující rutině nesmí chybět ochrana před sluncem. Stanoví povinný krok bez ohledu na roční období. Právě díky denním krémům s obsahem UV filtrů zabráníte předčasnému stárnutí pleti. Pokud hledáte dobrý produkt, v nabídce našeho e-shopu jich najdete opravdu velké množství. Vyzkoušejte například ten od značky Altruist, BasicLab, Paula's Choice nebo Isntree. Vybírejte z různých stupňů ochrany, např. SPF 30 nebo SPF 50 a také z různých druhů konzistencí. V popisku každého produktu najdete informaci, pro jaký typ pleti je SPF krém vhodný. U nás si určitě vyberete!

Jaký krém na den zvolit?

Krém by měl odpovídat potřebám Vaší pleti. Zamyslete se, v jaké kondici je aktuálně Vaše pokožka – je suchá, zarudnutá, potřebuje hydratovat nebo regenerovat? Je mastná, má sklon k nedokonalostem, a potřebuje proto důkladně vyčistit a regulovat sekreci mazu? Přečtěte si informace u jednotlivých produktů a vyberte si Váš ideální krém.

Viz také: séra pro normální pleť, veganské masky, veganské krémyodličovací oleje