Kondicionéry na vlasy

Množství produktů: 137

S kondicionéry z naší nabídky jsou krásné a zdravé vlasy zaručeny. Díky správným účinným látkám ve složení budou vaše vlasy svěží, vyživené a hladké. Vyberte si z kondicionérů bohatých na zvláčňující látky, proteiny a zvlhčující látky a nechte své vlasy zazářit! Zapomeňte na nepoddajné prameny.

Počet produktů: 30/137

Kondicionéry na vlasy  

Správná péče o vlasy zahrnuje několik fází. První je odstranění kožního mazu, odumřelých buněk epidermis, zbytků kosmetiky a jiných nečistot z pramenů. Druhou je vyživovat prameny, to znamená poskytnout jim látky potřebné k tomu, aby byly zdravé, silné a zářivé. K dosažení tohoto efektu mohou pomoci látky přítomné ve vlasových kondicionérech. Jedná se o produkty lehké konzistence, které se aplikují na čisté prameny.  

Zobrazit více

Nejlepší vlasové kondicionéry z hlediska pórovitosti – co by měly obsahovat?

Vlasové kondicionéry v prodejně Cosibella byly rozděleny nejen podle stavu vlasů, ale také jejich pórovitosti. Naleznete u nás přípravky do pramenů s:

  • nízkou pórovitostí. Většinou jde o jednoduché vlasy, odolné vůči různým druhům kadeřnických úprav, které se těžko napěňují, ale snadno zatěžují. V tomto případě dobře funguje „šetrná“ péče. Dobře poslouží kosmetika lehké konzistence s přísadami, které nepronikají hluboko do vlasů. Jsou to například „nízkomolekulární“ oleje jako kokosový, ale také aminokyseliny a bylinné extrakty;  
  • střední pórovitostí. Jsou to rovné, vlnité nebo mírně kudrnaté vlasy, které mají tendenci být kudrnaté, zejména ve vlhkých podmínkách. Lze je docela snadno upravovat, ale jsou také dost náchylné k poškození. Pro jejich péči se vyplatí používat živiny, které obsahují oleje s nenasycenými mastnými kyselinami (EFA) omega-7 a omega-9. Mají středně velké částice, které jsou schopny proniknout pod mírně vyvýšené vlasové kutikuly. Dobrou volbou je i kosmetika s proteiny - hedvábí a keratin, které podporují rekonstrukci pramenů;  
  • vysokou pórovitostí. Jde o střapaté, zlobivé prameny, které se snadno upravují, ale těžko se udrží „na uzdě“. Do této skupiny patří také poškozené vlasy. Mají velmi otevřenou kutikulu, proto potřebují ochranu a rekonstrukci. Pokud tedy máte takové prameny, sáhněte po kondicionérech s oleji omega-3 EFA a také po mléčných a ovesných proteinech. Mají velké částice, které podporují rekonstrukci pramenů a uzavírání otevřených kutikul.

Kondicionéry na vlasy - jak aplikovat?

Kondicionéry mohou být použity dvěma způsoby.

  • Rozetřete na mokré vlasy, nechte několik minut působit a opláchněte.
  • Naneste si na ruku porci přípravku ve velikosti lískového oříšku, naneste jej na prameny a poté upravte si účes jako obvykle.

Po každém mytí se však vyplatí aplikovat tuto kosmetiku. Vyberte si kondicionér přizpůsobený potřebám vašich pramenů a užijte si komplexní péči o vlasy.

pixel